Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valóban jó az a homok, amit...

Valóban jó az a homok, amit Aldiban, OBI-ban árulnak zsákosan a homokozóba? Mert az nem sárga homok. Nekem úgy tűnt, mintha túl nagy szemcsés lenne, tehát nem állna össze igazán.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi TÜZÉP-en vettünk homokozáshoz ajánlott sárga homokot. Azt, amit falazáshoz is ajánlanak.
2011. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én baumaxban vettem, de gondolom ugyanaz, nem a legjobb homok mert valóban túl nagy szemű, olyan tengerparti homok szerű, vizesen jól lehet belőle építeni, de sokkal jobb a tüzépes homok
2011. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert ez nem arra való, szerintem amire te gondolsz, az az a homok, ami nem áll össze és nem keményedik meg, ezért szokták játszótereken csúzdák, hinták, akármik alá rakni, mert puha marad, szemben a sárga homokkal. Tengerparti homok.
2011. ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,múlt héten vettük az Aldiban és tökéletesen formálható,nem nagy szemcsés,igazi sárga homok.Nagyon jó minőségű.Én is csak két zsákkal mertem először venni,majd visszamentünk és vettünk későbbre is,mert a gyerekek kijátszák.Legyen tartalékban.Az Aldisat nyugodt szívvel ajánlom neked!
2011. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az Obiban nem venném meg a helyedben!
2011. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!