Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik magánrendelésre viszik a...

Akik magánrendelésre viszik a gyereket? Mennyit fizettek egy vizsgálatért? Milyen rendelésről van szó és elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gége, mert az emberibb, mint az állami. Sokat szívtunk velük, 8gy inkább áldozok rá. 5000 körül szoktam fizetni, mert ez halláscentrum és nem tipikus szakrendelő.
2014. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Füll-orr-gége szintén, 8 e körül van egy vizsgálat. Ha kontrollra van szükség, akkor az minimális. Nemsokára szemészre lesz szükség, oda is magánrendelésre megyünk.

Amikor hetek óta köhögött a fiam, akkor is magán tüdőgyógyászati rendelésre mentünk, másnapra el is küldött egy kollégájához, aki még aznap kiderítette az okot. Ezekkel természetesen elégedett vagyok, különben nem mennénk megint.

2014. máj. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiammal szintén fül-orr-gégészhez járunk, 4000 Ft alkalmanként. Pszichológushoz is magánba hordom, Ő 4500-at kér.
2014. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a szemészet rémes, így azt magánban intézzük, 6000Ft/alkalom. Szerencsére évente 1x kell, mert én szemüveges vagyok, és jobb időben észrevenni, ha neki is kell.
2014. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemészeten voltam a lányommal, az 4500 Ft volt (plusz a szemüveg ára), bőrgyógyászhoz is magánorvoshoz viszem, aki nagyon alapos, nagyon jó doktornő, 3-5000 körül szokott kérni panasztól függően, illetve fogorvoshoz hordom magán úton. A kontroll ingyenes, a barázdazárás 3000 Ft/fog. Minddel elégedett vagyok, ugyanezekhez az orvosokhoz fogom vinni a fiamat is, ha esetleg szükségünk lesz rá.
2014. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!