Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabát szeretnék, de a...

Kisbabát szeretnék, de a párom hallani se akar róla. Ez a téma idegesíti. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 08:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Pontosan utolsó, én sem értem az ilyeneket akik azt mondják 9 évüknek annyi. Miért nem voltak boldogok kilenc év alatt?

Ha meg nem akkor meg ő is hülye volt, hogy nem lépet.

2014. máj. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nos.. :) 4 èves vagyunk együtt , minden adott , lakás , és mindenünk megvan , 24èves vagyok , ő 33 :) nagyon jòl keresünk , nem cseszegetem vele hogy legyen , de mikor akarjak40 èvesen ? Nem èrzem magam gyerekesnek , nem azèrt szeretnék babát mert mindenkinek van , hanem azèrt mert nőből vagyok , èrzem hogy nekem kell , ő csak a miénk lenne :)
2014. máj. 16. 10:09
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Akkor keress olyan férfit, aki a te gyerekedet akarja. Mert ő láthatóan nem akarja. Szerintem ez tök átlátható. Nem azon múlik, ki mennyit keres. Nem akarja a gyerekedet és kész.
2014. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Aki nem akar normális tanácsot adni annak NEM MUSZÁLY KOMMENTÁLNI!!! "GYEREKES " STB...
2014. máj. 16. 10:14
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem senki válasza nem volt sértő, vagy butaság. Mindenki leírta a maga megoldását. Te földhöz verheted magad, ha a férfi nem tőled akar gyereket.


Megoldás 1. : Ráerőlteted, beleegyezik, aztán rájön, hogy ő ezt nem akarta, elhagy még a legelején. Ott maradsz 24 évesen! a gyerekkel, aki "csak a tiétek".


Megoldás 2. : Ráerőlteted, beleegyezik, rájön, hogy ő ezt nem akarta, de becsületből veletek marad, éltek egy boldogtalan kapcsolatban. De ami a fő, hogy lett gyerek, aki "csak a tiétek".


A muszájt pontos j-vel írjuk különben.

2014. máj. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ne hívj életre úgy egy gyereket, ha a leendő apja nem akarja. Még akkor se, ha muszájból "beleegyezik".


Beszéld meg vele: mikorra tervezi, mi kell még hozzá, ha már mindenetek megvan.

Ha nem tervezi, te viszont mindenképpen akarsz, akkor pedig beszéld meg vele, hogy váljanak külön az útjaitok.

2014. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
24 éves korodra mit értél el amiből arra következtetsz hogy alkalmas vagy az anyaságra? Azon kivul,hogy van méhed.... Dogozol? Ha bármi balul ütne ki képes lennél egyedül felnevelni? Van önálló egzisztenciád? Vagy 20 evesen jopofa volt egy erett ferfival osszejonni aki tudja mot akar az elettol,megvan mar minden alapja ahoz hogy nyugodt kornyezetben elje le életet es neked imponalt,hogy konkretan csak bele kellett tenned a feneked a lakásba? Remélem azert dogozol es joval 100 folott keresel egymagad. Ugy bevalalni egy gyereket h a pasi nemarja nagy rizikko. Kezdj el felretenni a fizetesedbol.
2014. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok,nálunk ez volt a megoldás:

Én soha nem akartam gyereket,a férjem viszont igen,3-at.Kiegyeztünk abban,hogy 1 lesz és kész.Most 39 hetes terhes vagyok a kisfiunkkal,kedvesemmel madarat lehetne fogatni,én is kezdem szokni a dolgot :-) Sőt!

Lehet,hogy meg kellene egyezni nektek is,valami kompromisszumban: mondjuk egy évig nem zaklatod a dologgal,ő cserébe addig átgondolja,mit is szeretne.Tudom,sok idő most ez neked,de nekem pl. ennyi kellett + egy megfizethető magánorvos és így teljes a harmónia és boldogan várjuk mindketten a babát.Így nem volt erőltetve,nem éreztem kényszert meg semmi,nekünk így volt jó.

2014. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk , ès itt dolgozunk , nem csak ùgy ide tettem magam :) van mire gyereket vállalni :) köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 16. 20:12
 20/20 anonim ***** válasza:
A pénz nem minden. :)
2014. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!