Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Udvarlok egy csajnak aki ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarlok egy csajnak aki ezt jó néven veszi, de fel-fel emlegeti az exét :/ meg hogy szép emlékek. Ennek ellenére megírta nekem hogy írogat neki exe és idegesíti, mivel már nem akar tőle semmit. Most akkor érdekli még vagy sem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18/f
2011. okt. 27. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Hagyd ott a p.icsába, jó eséllyel megcsalna vele.
2011. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ne egy válogatós sokszor bejáratott piccsáát képzelj el ..

nem az a fajta...

2011. okt. 27. 13:29
 3/14 napietus ***** válasza:
100%

attól, hogy idegesíti maga a pasi (ami érthető, nem véletlenül ex, ha zavarja, tiltsa le), még fűződhetnek hozzá szép emlékek. ha valakinek volt rossz kapcsolata, az én férjemnek volt a néhánnyal előttem lévő párjával, hiszen folyamatosan csalták egymást, napirenden voltak a viták és a nő a végén otthagyta egy kisgyerekkel egyedül. ettől függetlenül azért még nekik is voltak szép emlékeik, az idő meg elve megszépít mindent, szóval ez természetes.


29/n

2011. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondom óvakodj,még az nem is lenne baj ha néha beszélne róla,de hasonlóan jártam a volt barátnőm 5 évig járt a ex barátjával,azalatt 3szor megcsalta a srácot bosszúbol mert az csókolózott egy lánnyal,meg egyszer ott akarta hagyni egy másik srácért mert menekülni akart a kapcsolatból az nem jött össze így én velem jött össze ki is lépett miattam a kapcsolatból,mondta így nem szereti a exét meg úgy nem szereti,erre jártunk 3 hónapig,rájött nem szeret hanem az exét szereti el is hagyott én meg szeretem,vagyis összetörte a szívem,mertz a szemét uralkodós jobban kellet mint a kedves srác.
2011. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az a baj hogy nekik egy jó és hosszú kapcsolatuk volt, ami 2 hónapja ért véget csak még jóba vannak, de a csávó újra összejönne vele :/

2011. okt. 27. 13:35
 6/14 anonim ***** válasza:

ma 13:35 vagyok


itt is hasonló a helyzet amit írtam mert a srác az elején sokat zaklatta még engem is megfenyegetett,de a csaj is felelőtlen mert azt hitte szeret de 3 hónap múlva kiderül nem én meg beleszerettem eszem magam ő meg tojik a fejemre

2011. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Ezért mondjuk, hogy inkább ne erőltesd, mert jó eséllyel a farok rossz oldalán állsz. :)
2011. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az az aranyszabályom van, hogy amíg az ex nincs lezárva akkor a pasi (esetedben csaj) felejtős... És ebbe beletartozik minden: ha beszél róla, ha még nem tud tovább lépni, még nem áll kész, vagy ha gyűlöli (a gyűlölet is egy heves érzelmi reakció, melynek hátterében ált. az áll, hogy vmivel megbántotta a szeretett ex, és ezért gyűlöli, de gyakorlatilag mégis imádja).

Hosszú kapcsolat után 2 hónap az semmi, inkább hagyd a csajt, valszeg nem zárta le a dolgot. Nekem csak szép emlékeim vannak exemről, mégsem emlegetem őket barátomnak, vannak, és kész... A mi kapcsolatunk van most, így arra fókuszálunk.

20L

2011. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 13:45


Jól mondod én is itt követtem el a hibát,mert azt hittem már tényleg elidegenedett az exétől attól függetlenül hogy alig szakítottak,bár ez itt kicsit bonyolultabb volt

2011. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szerintem még vonzódik az exéhez... nem is kicsit :(:( 22/l
2011. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!