Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene még...

Szerintetek mit kellene még vennem az augusztusban születendő kisfiamnak? Mindent muszáj ami a babakelengye listában le van irva? Ki mit venne még?

Figyelt kérdés

Az alábbi dolgokat már megvettük:

Babakocsi babahordòval. Kiságy matraccal. 4 rèszes ágyneműgarnitùra. 2 kapucnis fürdőlepedő. 1 kötött takaro. 2 vèkony ès 2 vastag kisnadrág. 7 pár zokni. 2 nem kötős sapka. 5 pamut előke. 1 kètrèszes kisruha ( felső ès nadrág). 2 pulóver. 4 hosszù ujju pòlò. 3 rövid ujju 56-os body. 6 rövid ujju 62-es body. 6 hosszu ujju 56-os body. 3 hosszu ujju 62-es body. 8 db 56-as rugdalòzò.

Cumisüveget kapunk.

Lègzès figyelő ès sterilizálò augusztusban az anyasági támogatásbòl lesz megvève.



2014. máj. 16. 12:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Babakád popsitörlő pelenka alapvető dolgok amit biztos hogy megveszünk. Szerintetek akkor sterilizálo lègzèsfigyelő felesleges az anyaságibòl?
2014. máj. 16. 13:41
 12/26 tigrincs88 ***** válasza:
Mi a légzésfigyelöt,mérleget a védönötöl kaptuk kölcsön.
2014. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Textilpelenka legalább 10 db, de inkább több. Feje alá, babakocsiba, védőnőhöz menet letakarni az ottani pelenkázót, szoptatáshoz, babát takarni nagy melegben pléd helyett mind kellhet. A 4 részes ágynemű garnitúra mit jelent? Én csak lepedőt vettem és plédet takarni + fejvédőt. Lepedőt szerezz be legalább 4-5 db-ot. Ha augusztusban meleg lesz val.szeg rövidujjú bodyban lesz babád éjjel és nappal is, én abból vennék többet, mert ők is izzadnak. Plédből szerintem sose elég, vékonyabb, vastagabb is legyen.
2014. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

sterilizáló felesleges, pont megteszi egy lábas is...


légzésfigyelő szerintem nagyon fontos, férjem húga 2 hónapos korában lett angyalka, enyém 1 éves koráig egyszer sem aludt légzésfigyelő nélkül, de erről megoszlanak a vélemények. és tényleg ritka a bölcsőhalál, de szerintem senki nem akar abba a tárborba tartozni...

2014. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Már írták, megerősítem: textilpelenka. Amennyi belefér a keretbe, de 10 db minimum.

Ruhával el lehet lenni ennyivel, csak akkor készülj fel hogy Mosó Masa leszel.

2014. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Miért ne adna rá pólót és ha 30-35 fok lesz akkor a póló pelussal bőven elég.
2014. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszike a válasokat. Kertèsznadrágot , napozòt èrdemes venni?
2014. máj. 16. 16:31
 18/26 anonim ***** válasza:
Kertésznadrágból ne sokat amíg pici mert nem olyan kényelmes,mindenképp olyan legyen ahol ki tudod alul gombolni pelus cseréhez mert a másik macerás :),a napozó az nagyon jó,póló az jó,sterilizáló nem kell,a forralás egyszerűbb,több body kell azért hidd el nekem
2014. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Most kaptunk egyik ismerősünktől kèt nagy szatyor ruhât. Van benne bőven body hosszu ès rövidujju is. Rugdalozo is ujjatlan ujjas. Kis nadrág. Babatutyik. Hálozsák.
2014. máj. 16. 16:42
 20/26 anonim ***** válasza:
A sterilizáló teljesen felesleges, mert csak kifőzöd gázon egy lábasban és kész, arra nem kell költeni. A légzésfigyelőről megoszlanak a vélemények, ha egy szobában van veletek SZERINTEM nem fontos. Ruhapelust, ápolási cikkeket, kádat szerezz még be. Utóbbi használtan sincs egy ezres. Ne haragudj, de felmerült bennem a kérdés, ha már az alap dolgok beszerzése is ekkora anyagi problémát okoz, akkor mit fogsz csinálni, ha nem lesz tejed és tápszer kell, vagy ha beteg lesz és gyógyszer kell? Anyasági csak egyszer van és az sem rögtön szülés után.
2014. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!