Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek ilyenkor...

Honnan szerezzek ilyenkor barackot? (hozzátápláláshoz)

Figyelt kérdés
Most kezdtem a hozzátáplálást a 6 hós babámnál, almát kapott már,viszont nem tudom, hogy honnan szerezzek neki barackot... Üvegesetnem akarok venni, azért hogy egyen belőle 2 kanállal... Esetleg ötletek???
2009. dec. 29. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés, nálunk elfogyott, amit fagyasztottam.

Védőnőd nem javasolt valamit?

A lányom nem eszi meg az üveges barackot, a mirelitet igen, de a boltiban nem bízok.

Kezdd esetleg almával, és majd később adj barackot, ha már többet eszik. Két nap oda tudod majd adni az üvegeset is.

2009. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, legjobb lett volna otthon fagyasztani a nyáron..(én így szoktam). De: néha lehet kapni mirelit felezett barackot az üzletekben. Esetleg nézz körül! Vagy tényleg marad az üveges. Ha felbontás után kiporciózod és kis adagokban rögtön lefagyasztod, nem vész kárba..
2009. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat. Sajnos nyáron eszembe sem jutott hogy hogyan is fogok barackot szerezni tél közepén...
2009. dec. 29. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni fagyasztott barackot.

De adhatsz neki banánt, körtét, meggyet, répát, krumplit, céklát, sütőtököt, van egy csomó minden. Ha nem kap tavaszig barackot, akkor sincs semmi. Mivel nem ismeri, nem fog neki hiányozni :) Üdv

2009. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél üvegeset, a maradékot keverd natúr joghurtba, és edd meg te.
2009. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mégegyszer
2009. dec. 29. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!