Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babát tervezünk, de napi 3-4...

Babát tervezünk, de napi 3-4 kefírt megeszek. Nincs rá negatív hatással?

Figyelt kérdés
Mármint,hogy nem akadályozza a teherbeesést?

2014. máj. 20. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A kefír??? Miért akadályozná?
2014. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
A kefir????? Hány éves vagy kérdező?
2014. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A lúgosító hatása miatt kérdeztem.
2014. máj. 20. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolj bele, ha meginnád és nem megennéd, akkor még a fém sem oldódna ki a kanálból!!!!! Szerintem inkább idd ezentúl, nehogy baj legyen:D:D (sírok ezen a kérdésen:D)
2014. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sírj...akkor.

Nem kell bunkózni azért mert valamit nem értesz. Ugyanis a sok lúgosító illetve savasító étel fogyasztása hatással van a teherbeesésre,csak azt én sem tudom,hogy pozitív vagy negatív irányban. Ezért tettem fel a kérdést,nem azért mert sík hülye lennék.

2014. máj. 20. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nyugi ha nem leszel terhes nem a kefirtől lesz......

De ne merülj bele ennyire, mert akkor ennyi erővel levegőt se vegyél, mert káros anyagok vannak benne.

Éljetek, élvezzétek, hogy együtt vagytok ennyi, aztán majd mikor már nem figyeled ennyire magad terhes leszel.

Hidd el, tapasztalat.

2014. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

De ez tényleg haláli!

Ehetek-e sajtot, kefírt stb. terhesen vagy anélkül..

Képzeld, mindeeeent megettem, amit megkívántam TERHESEN és nem csak amikor még terveztük a babát. Igaz, feljött 20 kg, abból 10 szüléssel eltűnt, a maradél 10 meg fél év alatt. ÉS született egy makkegészséges kisfiam 3630 grammal.

Túl sokat olvasgattok itt. Itt aztán van minden rémhír.

2014. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen étel nem befolyásolja a termékenységet.
2014. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Én azt olvastam, hogy az ételeknek annyi befolyása van a teherbeesésre, hogy a savas/lúgos ételek savasítják/lúgksítják a hüvely belső kémhatását. Ez nem akadályozza a teherbeesést, a baba nemét azonban meghatározhatja. Ha jól emlékszem, a savas hüvely a kislányok fogantatásának, míg a lúgos hüvely a kisfiúk megfoganásának kedvez. Ha érdekel Téged ez a téma, interneten egy rakás olvasnivalót találsz. Valamint még azt hallottam, hogy a terhesség alatti túlzott tehéntej/tejtermék fogyasztása hajlamosíthatja a babát a tejallergiára. Azt pedig tényleg nem értem, miért kell egyeseknek bunkózniuk. Úgy tűnik, itt élik ki magukat, itt névtelenül/arctalanul köszörülhetik másokon a nyelvüket. Szemtől-szemben kapnának a pofájukba az ilyenek!

Szóval Kérdező! Egyél annyi kefírt, amennyi jól esik! Sok szerencsét a babához!

2014. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. máj. 20. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!