Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igazán olcsó nyaralás-tippek...

Igazán olcsó nyaralás-tippek kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Autónk nincs. Max 20 ezer ft-ból ki lehet hozni szerintetek egy hetet valahol, valahogy, bárhogy? Hogy ne mindig itthon üljünk? Kajára még lenne mondjuk plusz 15 (amennyit itthon is elköltenénk).
2014. máj. 20. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Esélyetek nincsen egy hétig hármasban 20 ezer forintból kijönni... Inkább egy hosszabb hétvégében gondolkodjatok, 3-4 nap maximum, de még az se jön ki ennyi pénzből.
2014. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
szerintem sem lehet egy hetet ennyiböl, egy hétvége wellness szállodában kuponos oldalról viszont kijön 35 ezerből.
2014. máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az útiköltség még a 35 fölött van gondolom :(
2014. máj. 20. 18:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele...cirka 3 ezerét naponta 3 fő szállása 1000 Ft/ fő. Ezért sztem sátorhelyet sem kapsz. Lehet hohy egy egy napos kirándulással piknikezéssel jobban jártok.
2014. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Esetleg még olyasmiben gondolkodhattok, hogy valamilyen távolabb élő rokonhoz elmenni látogatóba, ott tölteni 1 vagy 2 éjszakát, természetesen csak ha szívesen látnak. Megnézni napközben az ottani várost, környéket stb.
2014. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdezzetek körül a rokonok, barátok közt nincs e valakinek egy nyaralója valahol, ott tudtok ennyiből lenni, de egyébként esélytelen.
2014. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is esélytelen, ez nagyon kevés. Mi üdülőbe megyünk, kislányunk 4 éves. Hármunknak 40 e ft, félpanzióval, 1 hét, ez számít olcsónak, heti 20e ft 3 embernek lehetetlen :-(.
2014. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs ismerősötök valahol, akkor ennyiből lehetetlen nyaralni 1 héten keresztül.
2014. máj. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak vadkemping jut eszembe, de azt nyilván nem kisgyerekkel kéne, meg ugye van-e sátratok stb.... Hol laktok? Hátha úgy könnyebben tudunk tippeket adni (túraútvonalak stb...)mert nyilván 20ezer nagy része alapból az utazásra menne...
2014. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el a legközelebbi tópartra sátorozni. Mi minden évben megyünk, nekem nincs gyerek, de mindig vannak ott akik gyerekkel érkeznek, és igen, gyerekkel sátoroznak, jó nyilván csak akkor működik ha már kb járóképes korú gyerek és nem egy elkényeztetett fajta aki vonyít ha nincs tévé meg full luxus körülötte. Tavaly akik mellettünk sátoroztak azok két 6 éves gyerekkel voltak ott, de nagyon aranyosak voltak, nem volt semmi gond velük. Mi a Tisza-tóhoz járunk, mert ez van közel és tök jó hely. Nem kerül sokba, habár utazással együtt valamivel több mint 20ezer. De szerintem ha csak 3-4 napra mentek már az is jobb mint a semmi. Számoljátok ki mi fér bele a keretbe.
2014. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!