Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olcsó pár napos nyaralás, de...

Olcsó pár napos nyaralás, de hová?

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni?Heves megyeiek vagyunk,szóval valami közelebbi hely érdekelne,ahol van strand is és olcsó.2.5 évessel mennénk.
2013. máj. 15. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Erdemes a neten nezelodni, nagyon sok olyan oldal van, ahol szinte fillerekert kinaljak az utakat. En a www.licitutak.hu weboldalon szoktam altalaban nezelodni, egy kis szerencsevel hihetetlenul olcso utakhoz lehet jutni. De pl. a Kuponvilagon is szoktak jok lenni.
2013. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

hirtelen Bogács és Mezőkövesd jutott eszembe

Bogácson nagyon jó kis strand van és Mezőkövesden pedig ott van a Zsóry fürdő

2013. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anyács ***** válasza:
60%
Most vettem Siófokra félpanziós szállás hotelben, kedvezményes gyógyfürdő belépővel, összesen 13ezerért!
2013. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
A csak1nap.hu és ennek aloldalain is nagyon sok jó akciós ajánlat van. Mi többször is utaztunk már rajtuk keresztül, minden rendben volt, és töredéke volt az eredeti árnak.
2013. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok.Mi a problema a valaszommal???
2013. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom ki pontozgat,de biztos jól szórakozik!

2013. máj. 15. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!