Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Csege...

Mi a véleményetek a Csege névről? Mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Én még nem is hallottam. Fiú név? Hangzása alapján arra gondolok. Nekem nem tetszik.
2014. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aha, fiúnév. Ma hallottam róla először.
2014. máj. 21. 21:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyan mintha lemaradt volna a n a Csenge névből.
2014. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tiszacsege.
2014. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én Csengének olvastam, a többi hozzászólásból jöttem csak rá, hogy másik névről van szó. Nem tetszik...
2014. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik egyáltalàn.
2014. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is Csengének olvastam.

Szerintem nagyon ritka, személy szerint én soha nem hallottam még.

Nem tetszik, de igazából nem a névvel magával van bajom, hanem hogy könnyen félrehallható/félreolvasható és ezáltal a viselőjének állandó magyarázkodásra ad okot.

2014. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Először Csengének olvastam, utána meg Che Guevara jutott eszembe róla. Tuti nem adnám a gyerekmnek.
2014. máj. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem tetszik :) bár én az idióta névválasztásomról vagyok híres. ha rajtam múlna a lányom a Zille nevet kapta volna, a most születendőnek pedig ha lány,akkor Villő lenne a neve,ha fiú,akkor pedig Merse vagy Bercel :D

sztem nem gyakori név,de nekem nagyon tetszik.

2014. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A véleményem?

Nekem nem tetszik, meg is mondom, hogy miért. Nem messze tőlünk van egy Tiszacsege nevezetű település. Mindig úgy mondjuk, hogy Csege, tehát megyünk Csegére. Nekem egyből ez jut eszembe. Nem tudom ebből egy névre asszociálni csak a településre.

2014. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!