Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Luca névről mi a véleményetek?...

Luca névről mi a véleményetek? Milyen gyerek jut eszetekbe a név kapcsán? Mennyire gyakori név?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Alapból egy szép, eleven kislány jut róla eszembe. Elég sok van az én környezetemben.
2014. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori.
2014. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tetszik.

Nekem egy konzervatív (luca széke), de aranyos, kedves és aktív kislány jut eszembe illetve valamiért a barnás, sárgás, okkeles szín :)


Elég gyakori név.


26 hkm

2014. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


Nézd csak itt van a 2013-as névstatisztika

[link] A legelején van a Luca név

2014. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Anna a második? Abigél is benne van a listában, nem is gondoltam volna, azon is gondolkoztam. Nem gondoltam, hogy ennyire gyakori a Luca még távoli ismerőseim között sincs Luca.:)
2014. márc. 24. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:

Szintén 3-as vagyok :)


Hát igen. Az én környezetemben egyetlen egy van, többet nem ismerek még hallásból sem. De azt tudtam eddig is, hogy elég gyakori.

Mostanában olyan neveket választanak a szülők ami ritka. Nem értem, hogy miért, hisz régen is adott néhány szülő ritka nevet a gyermekének, akkor nem kapták fel. Hogy most mi történt...

Kislányt várunk a párommal, az ő neve is ritka lesz(egyébként az enyém lett volna, de annó nem lehetett anyakönyvezni) de AZÉRT mert már kicsi korom óta ritkát szerettem volna. Másrészt az is erősítette a döntésem, hogy az enyém és az anyósomé is nagyon nagyon ritka.

2014. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányomat is így hívják ;) Én már akkor bele szerettem ebbe a névbe mikor a babó tervbe sem volt.
2014. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy voros haju,szeplos,ket csuris, szemuveges ,cserfes es eleven kislany jut rola eszembe.

Egyebkent nem tetszik a nev.

2014. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is Luca! :) Szőke hajú, kék szemű, eleven, vidám, de ugyanakkor nagyon érzékeny is. Imádom. :)
2014. márc. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én kislanyom Luca lesz, maximum 4 hét múlva :-)

En kis szokenek , mosolygosnak és vaganynak képzelem el a lányomat ,igazi kis Luca lesz.

2014. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!