Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekes anyukák, mennyir...

Több gyerekes anyukák, mennyire tolerálja a munkahelyetek, ha a gyerekek betegeskedései miatt sokat vagy szabadságon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, nem jól. De általában azt sem jól, hogy gyerekeim vannak.

Iskolában tanítok, és tapasztalatból tudom, hogy a helyettesítések megoldása sokszor megterhelő feladat, de ha hosszú távon gondolkodunk, akkor mégiscsak a gyerekeké a jövő.

Az igazgatóm megmondta, hogy a fiatal férfi tanárokat alkalmazza szívesen. Ők nem szülnek.

2014. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel a szabadságok mennyisége erősen korlltozva van, majdnem mindegy, hogy mikor veszem ki. Azért én is odafigyelek, hogy csúcsidőszakban vagy fontos rendezvények körül mindig itt legyek...

Amúgy nagyon rendesek, mert otthonról is tudok dolgozni, jöhetek reggel hamarabb stb...

2014. máj. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A főnök még elviseli valahogy, de a közösség, akik "helyettem" melóznak ilyenkor kicsit már nehezebben. Páran nem kedvelnek, beszólogatnak. Pedig még a mama is besegít ha tud, így kevesebbet maradok ki.
2014. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!