Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok az anyukák, akik nagyon...

Azok az anyukák, akik nagyon nem bírják a meleget, hogy oldják meg, hogy nyáron eleget legyen kint a kicsi?

Figyelt kérdés
A fiam idén már elég nagy, hogy játszóterezni akarjon, de én nem bírom a meleget. Minden bajom van, állandóan az ájulás kerülget. Hogy lehet ezt nyáron kivitelezni? Már előre félek ettől, mert csak nem tarthatom bent egész idő alatt. Ötletek?
2014. máj. 23. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi reggel megyünk játszótérre, még a nagy meleg előtt, és még egyszer 5-6 felé.
2014. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vizes törölköző, napkalap, vízivás.

Én is este megyek.

2014. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
MI csak este 5-6 körül megyünk ki vagy reggel 10 ig és nem csak miattam , hanem a gyerkőcök miatt is.
2014. máj. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

panelban lakunk,kibírhatatlan bent a hőség én is nehezen bírom!Mi reggel kimegyünk árnyékos játszóra,ahol csap is van,a gyerekek vizeznek,én iszok,esetleg vizezem a fejem,napon kalap van rajtam.Délután kb ugyan ez a program.

Tényleg az a mázlim,hogy kb 5-10 perc sétára van egy nagy játszó,nagy fákkal,csappal,ha nem lenne nem tudom hogy bírnánk...

2014. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a nagy melegekben szedem magam a gyerekekkel, s irány a strand!
2014. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kertes házban lakunk,ha már érzem,hogy sok,akkor bemegyünk.Panelba én ki se bírnám...
2014. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kertesben lakunk. a gyerek kimegy én bent maradok. a bejárati ajtó nyitva van,hallom,h. ha baja van.
2014. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sajna nálunk nincs kert, úgyhogy ez kilőve. Az rendben is, hogy korán reggel mennénk, vagy késő este, de mit kezdek egy rohangáló gyerekkel egész nap a négy fal között?

Egyelőre marad az az opció, hogy megpróbálom túlélni, és remélem, nem lesz túl forró a nyár.

2014. máj. 23. 19:35
 9/13 anonim ***** válasza:
nincs a közeletekbe árnyékos játszó??mi inkább ott vagyunk nyáron mint a lakásban...
2014. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ja 4es voltam
2014. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!