Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közeli ismerős, vagy akár...

Közeli ismerős, vagy akár többen azt a nevet adták a babájuknak, mint amit ti szerettetek volna? Mást választottatok, vagy nem érdekelt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 24. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ragaszkodtunk az elképzelésünkhöz.
2014. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi direkt olyan neveket választottunk, ami nincs a rokoni, baráti, ismerősi körben. Engem zavarna, ha más is azt a nevet viselné, akár felnőtt, akár gyermek.
2014. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, de a nevet nem a születéskor választod ki, hanem előbb. A 9hónap alatt meg elég sok baba születik és születhet még akár a közeli ismerősök között is.
2014. máj. 24. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Kollégám felesége is babát várt én is, mindketten kislányt. Kérdeztem, hogyan fogják hívni. Majd lefordultam a székről amikor kimondta azt a nevet, amit mi választottunk a kislányunknak. Régi, hagyományos, de manapság már nagyon ritka nevet. Mi nem változtattunk emiatt.
2014. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Férjem unokahúga 2 héttel korábban szült, mint én. Ők sem tudták a babájuk nemét és mi sem a miénket.

Ugyanazt a lánynevet szerették volna adni a babájuknak, mint amit mi is. Nagyon sajnáltam. Mivel ő volt korábbra kiírva, tudtam, hogy övé az elsőbbség és nekünk másik nevet kell választanunk.

Végül ő kisfiút szült, én kislányt, akinek azt a nevet adhattuk, amit eredetileg is szántunk neki.

2014. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!