Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok/választ...

Melyiket választanátok/választottátok és miért?

Figyelt kérdés
Maternity, Róbert Károly, esetleg egy harmadik? Miért? Terhesgondozásra és szülésre egyaránt. Köszönöm. Tapasztalatok is érdekelnének. :)
2014. ápr. 25. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem magánklinikán szültem. Azért ódzkodtam tőle, mert úgy gondolom ezek a helyek az édesanya és édesapa kényelmét szolgálják, de ha valami komplikáció lép fel egy egyetemi klinika szülészetén a gyerek nagyobb biztonságban van. Ne adj Isten, koraszülésnél szóba sem jöhetnének.
2014. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Az elsőt én is kórházban szültem, az Uzsokiban. Totál egyet értek, hogy az anyuka kényelmét szolgálják, de nem csak a kaja és a fekhely fontos, hanem a szülés és a terhesgondozás milyensége. (Nem minőségről beszélek, mert az máshol is fellelhető, fogadott dokival). De ugye a kórházakban köt a protokoll. Ezért húz a szívem a magán felé. Szívem szerint otthon szülnék, de a férjem nem szeretné, totál megértem és elfogadom az érveit, így ez egy közös megegyezés lenne.


Koraszülést nem tudom, miért ne tudnának kezelni, ha mégsem, akkor irány a klinika. De ez máshol is így van, mégsem szülhet mindenki a Sote-n.

2014. ápr. 25. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a kórházi protokoll követendő a szülés során.Persze vannak kellemetlen dolgok is egy állami kórházban.Én külön szobát kértem. Lehet , hogy érdemes lenne minden szóba jöhető magánkórházat végig járnod személyesen.És az sem mindegy , hogy ki a dokid. Létezik olyan is hogy egy doki nem dolgozik a magánklinikán , de szülést ott is levezet. Persze ennek feltétele a doki és a klinika közötti szerződés.
2014. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!