Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most keresünk nevet a babánkna...

Most keresünk nevet a babánknak. Áron, Dominik vagy Kristóf nevet válasszuk?

Figyelt kérdés

De szivesen várok ötleteket is.

Persze a fenti 3 név közül csak 2 marad....másnak is ilyen nehéz volt dönteni?


2008. júl. 29. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az itt felsorolt 3 nevbol a Dominik tetszik.De fiu nevbol tenyleg nehez donteni,nekem leglabb is azert mert nem annyira fognak meg, viszont lany nev van rengeteg kedvenc.
2008. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az Áronra szavazok. A Dominik nem tetszik, a Kristóf semleges.
2008. júl. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem az a lényeges, hogy ki mit szól a névválasztásotokhoz, hanem az, hogy nektek mennyire tetszik az adott név.És még függ a vezetéknevétől is.Lehetőleg ne ugyanolyan v. hasonló betűre végződő legyen az utónév mint a vezetéknév.

Egyébként nekem 2 lányom van, és szinte az utolsó pillanatig variáltunk mindkétszer.

Amúgy gratula a babához!

2008. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 2 nevet akartok neki, akkor az Áron Dominik jól hangzik. A Kristóf nekem annyira nem tetszik, meg azt nem is nagyon lehet hogy becézni. De a ti döntésetek!

Mi már eldöntöttük mik lesznek a nevek, bár még csak a 24. hétbe vagyunk.:) Ha fiú lesz a babánk, akkor Dániel. Egyébként gondolkodtunk a Róbert, Zoltán és Attila nevekben is, de mostanra eldöntöttük.

Sok boldogságot nektek!:)

2008. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Kristóf sokáig aranyérmes volt, végül Krisztián Patrik lessz a csöppem :o)
2008. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ... De én az Áronra szavazok! Különben meg ki tudja mi jut még az eszedbe a szülőszobán! :)
2008. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Áron nagyon tetszik, Dominik és kristóf nem befutó. D emondjuk függ a vezetéknévtől is.
2008. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a 27hétben vok és Dominik lesz a kicsi neve :)

Nekünk nagyon tetszik :)

2008. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszike a válaszokat és a gratuláciot!

Mi is az Áron mellett döntöttünk...az passzol a vezeték névhez....az nem is kérdéses...csak a másik kettöt nem tudtuk...

Köszönöm mindenkinek a választ és a fáradtságot,h válaszolt nekem!

Amugx gratulálok én is minden kismamaának és anyukának!

2008. júl. 29. 21:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet Vlad.Az gyönyörű név.De lehet Ervin Kristóf de a Vlad a legszebb:X
2008. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!