Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondjatok nekem olyan fiú és...

Mondjatok nekem olyan fiú és lány neveket amik különleges és nem túl sűrűn hallani de mégis szépek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy neked mi a szép!
2014. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szépség relatív.

Nekem tetszik a Gerda, Leonetta, Olivia, Víta es a Luna.

Vince, Miron, Lizander es az Ármin

2014. máj. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg nagyon tetszenek az arab eredetű nevek, meg a héber eredetű nevek (nem hiszem, hogy itt letámadnának, de nem, nem vagyok zsidó...) és az oroszos nevek.


Héber:

Ráhel, Mirjam, Sára, Magdaléna,

Áron, Benjámin, Sámuel, Simon,


Arab:

Fatima, Amira, Leila, Amina

Szelim, Amir, Ruben, Ali


Orosz:

Igor, Iván, Ruszlán, Fedor

Nadin, Nádja, Tánya, Tatjána, Alina, Natasa,

2014. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az MTA nyelvtudományi intézet oldalán tudsz nézelődni. tele van ilyen nevekkel.mi nem tudhatjuk, hogy neked mi a szép és melyik nevet nem lehet sűrűn hallani, ugyanis nem egy két település és országrész van kishazánkban


35 hkm

2014. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamat Olivérnek hívják. Mindig is tetszett ez a név. Vagány, modern ugyanakkor hagyományos is és külföldön is könnyen kiejtik. A lánynevek közül én a Lucáért rajongok :)
2014. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányaim ZSüliett, és MÍra,hosszu í-vel. Szerintem a zsüliett nagyon szép és ritka, a hosszú í-s míra is.a szofia is tetszett anno.
2014. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!