Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós sajtkukac baba mellett...

5 hós sajtkukac baba mellett milyen menüt tudnék Szentestére egyedül elkészíteni, ami egyszerű, de mégis különleges?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyenkor a hidegtál lett a legjobb. Egyszerű, gyors, mégis mindenki tele tudta enni magát:-)! Különlegessé meg például a hidegtál dszítésével lehet tenni. Hajrá:-)!
2009. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

5 hónapos baba nincs mindig kézben, nem? Nem kell folyton vele lenni, tehát belefér a húsleves vagy ami gyorsabb: gesztenyekrémleves, boros gyümölcsleves v. ilyesmi.

tepsiben sütött hússal sem kell végig ott lenni, sül az magától :)

Sütinek meg lehet valami egyszerű kevert tésztás, azzal sem kell sokat kínlódni, a végén díszíted, hogy ünnepibb legyen. Vagy jó megoldás a bolti beigli is :)

2009. dec. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2009. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valami sütőben elkészíthető különleges egytálételre gondoltam. Csinál valaki ilyet?
2009. dec. 17. 10:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon jó ötlet, szeretem az ilyeneket. Gyors, egyszerű, finom. Bízd magad a fantáziádra! Én mindig bolondítok rajta valamit.

Ha rakott valamit csinálok, a zöldség is mikor mi, a hús is vagy rendes hússzelet, esetleg kockára vágva, sonkaszelet, szalonna, vagy virsli, vagy többféle együtt.

Mi szeretjük azt is, hogy a hússzeletekre hagymát és almát vágok, úgy sütöm a sütőben. Különlegessé teszi az alma :) Barack, körte, ananász is mehet mellé, és füstölt sajt. Vagy finom még a csirkemell sok sajttal és tejszínnel, szintén sütőben sütve.

Ha nem nagyon szoktál gyümölcsös húst csinálni, én azt javasolnám az ünnepre.

2009. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia


Ez nagyon fincsi! :)

Bélelj ki teljesen egy tepsit bacon-nal,erre csirke,vagy pulyka mellet panírozz be úgy,hogy a zsemlemorzsát sajttal helyettesítesz,és ezeket rárakod a baconokra egymás után sorba. Ha már mindet bepaníroztad,akkor meg baconnal betakarod őket ugyan úgy,ahogy kibélelted a tepsit is. Ehhez meg szerintem csinálhatsz rizi-bizit is.

Nálunk ez lesz,meg húsleves,meg sütik..


Nekem 4,5 hónapos a pici csajszim.

2009. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
vegyél 1 kacsát vagy kacsacombot, azt csak be kell sózni és sütőben megsütni, nem kell hozzá semmi pác vagy ilyesmi. köretnek krumplipüré vagy ilyesmi. franciasalátához csak a mirelit zöldség lee+ a tartát, az is gyors.
2009. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én római tálas töltött káposztát készítek. Becsavargatni, meg a húst gyurkászni macerás, de utána 2 óra hosszáig rá sem kell nézni :)
2009. dec. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

10:52-es: a húsokat rendesen panírozzam be, mintha kirántanám? Liszt+tojás+sajt? Valami baconoset akartam én is. Csak receptet nem találtam.

Jelenleg még nekem is 4,5 hós a fiam :-)

2009. dec. 17. 13:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia


Persze,ugyanúgy kell panírozni,csak a prézlit kell felcserélni sajttal. Én egyszer csináltam,még a netről néztem ki én is,de nagyon ízlett. Nem emlkészem pontosan,hogy hány fokon kell sütni,de szerintem a 170 nem lehet probléma... Tényleg nem emlékszem pontosan,de ha jól emlékszem,akkor olyan 50 percet kell alufólia alatt sütni,majd levenni róla,és még kb 10 percig,hogy jól megpiruljon a tetején a bacon. /azért majd ellenőrizd,hogy puha-e a husi! :)/Jól szorosan raktam alul is,meg felül is a bacont. Ja meg a husit is szorosan raktam közé..

2009. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!