Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék gyereket vállalni,...

Szeretnék gyereket vállalni, de a barátnőm nem. Hogy értessem meg vele, hogy nem minden a kinézet?

Figyelt kérdés
Röviden az a helyzet, hogy felvetettem pár hete, hogy belekezdhetnénk egy "babaprojektbe", de ő hallani sem akar erről, mert a szervezete érzékeny a hormonváltozásra, zsíros lesz a haja, a bőre, lógós mellei lesznek, a gyakrabb hajmosás miatt gyakrabban kell hajat festenie, le kéne szoknia a cigiről, de legfőképp a hasát félti. Próbálom győzködni, hogy nem a kinézete miatt szeretem, de nem használ. Szerintem lassan ideje lenne belekezdenünk a gyerekvállalásba, hiszen már 10 éve vagyunk együtt, a barátnőm pedig fiatalabb kora ellenére nem jár szórakozni se, mert már kiélte magát ebben régebben. Titeket milyen érvekkel lehetne meggyőzni ebben a szituációban?
2014. máj. 25. 15:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Hány évesek vagytok kérdező?

Az én véleményem az, hogy ne erőltesd; egy nő ha még nincs lelkileg felkészülve, akkor jobb is, hogy nem vállal még babát. Gondold el, kell az neked, nektek, hogy ne szeresse a terhességet, netán a babát? Hogy megromoljon a kapcsolatotok?

2014. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Rosszul közelíted meg, ne hazudj neki. igenis NAGYON fontos a kinézet. Főleg egy nőnek. A legfontosabb.


Miért nem mondod azt neki, hogy ha vállaltok babát, te mindent megteszel, hogy ő visszafogyhasson? Elmehet futni, mert te otthon leszel a kicsivel, visszamehet bármikor dolgozni, hogy formában maradjon, mert beadjátok bölcsibe. Ha kell, hitelt vesztek fel, de megcsináltathatja a pocakját és melleit a baba után.


Így érvelj, az én férjem ezt csinálta. Bevált. Mondd, hogy támogatod mindenben, ami a külsejével is kapcsolatos, bármi legyen az, te minden áldozatra kész vagy Érte, hogy Ő boldog legyen.


Mert most csak győzködöd szegényt a saját igazságoddal (ami egyébként szeirntem is nevetséges), hogy a külső nem számít.

2014. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%

Tessék,érvelj a képeimmel!Nem mindenkinek lesz szörnyű a teste,a hasa,a bőre szülés után.


[link]


[link]

2014. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha valakinek ennyire fontos a kulalakja, az nem akar gyereket kesobb sem. Szerintem ezzel a lannyal nem lesz kozos gyereketek.
2014. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%

De mi van, utolsó előtti, ha a kérdező barátnője nem kórosan sovány, hanem csak normális testalkatú?


De egyébként ha idősödik a bnőd, majd rájön, hogy magától is tönkremegy az ember, akkor már akár szülhet is. Én 28 évesen jöttem rá, hogy ha szülök, ha nem, akkor sem fognak 19-nek nézni. Akkor meg már akár szülhetek is:D:D

2014. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

2, nincs igazad. Ha igazad lenne, akkor csak a szupermodell kinezetu noket vennek felesegul, a csunyabbak otthon ulnenek venlanykent.

En 100 kg folott vagyok, egesz eletemben kover voltam, megis boldog hazassagban elek. A ferjem elozo baratnoje vekonyabb volt nalam, megis otthagyta. Egy feluletes embernek lehet, hogy a kulseje a legfontosabb, de mi lesz veluk mondjuk 60 evesen? Ketsegbeesetten botoxoznak meg plasztikaztatnak? Oszinten mondom, sajnalom azt, akinek a kulseje a legfontosabb.

2014. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%

Az utolsónak: szerintem igen, ez lesz a sorsa annak 60 évesen. Viszont fiatalon volt pár jó éve szép nőként. Valamit valamiért.:)


Amúgy volt pont ma egy kérdés arról, hogy a csúnya nőket miért veszik el hamarabb. Nem azért, mert nem fontos nekik a külső. Te kivétel vagy és a férjed is. De a kérdező csaja a szabály!

2014. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem a szepsegtol fugg, hogy kinek milyen jo evei vannak :)
2014. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
28 vagyok, a barátnőm 24 éves, de ahogy már leírtam nem, vagy nagyon ritkán bulizik, mostanában a munkájával van elfoglalva, de nagyon tehetséges, visszavennék, ha szülés miatt abbahagyná, jó az anyagi helyzetünk, szerintem beleférne egy gyerek, viszont azt nem szívesen támogatnám, hogy zsírleszívást csináltasson, vagy a melleit operálja meg. Attól tart, hogy ha "csúnya" lesz, majd kiszeretek belőle és szemrehányásokat fogok tenni a kinézetére, mint ahogy azt az édesapja tette az édesanyjával. Azt mondta, hogy csak úgy akar gyereket, ha más nő hordja ki, magyarul csak ha fizetek neki egy béranyát vagy micsodát.
2014. máj. 25. 15:50
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
A baratnod szimplan nem komplett...
2014. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!