Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves fiam egy hete ügyesen...

Két éves fiam egy hete ügyesen szól, ha kell pisilni, reggel felkelés után bilizés abba megy a kaki, éjjelre pedig nagy sírás árán pelust kap. Mikortól mondható, hogy szobatiszta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

ha éjjel nem psisl be( nem lesz a pelenka pisis9 akkor ágytiszta,nappal úgy tűnik szobatiszta.

Ha nem pisil éjjel a pelenkába, ne adj rá pelust

2011. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reggelre van pisi a pelusban?Ha nincs akkor szerintem megpróbálhatod,hogy nem adsz rá éjszakára pelust hanem a pléd alá teszel egy "gumilepedőt" vagy minek hívják :) Tudod ami nem ázik át ha mégis baleset történne.
2011. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi ,csak az a baj éjjel még iszik egy nagy üveg tejet,éjjel 1-2 között ébred és kéri a tejet ,vigyem pisilni ha ébren van?
2011. szept. 5. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen, ihat a bilin is, bár ez morbid.
2011. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem ugy gondoltam én se,hogy a bilin iszunk, hanem elöször bili aztán vissza az ágyba s ott kapja a tejet szerintem.
2011. szept. 5. 13:43
 6/7 anonim válasza:
Az én kislányom már teljesen szobatiszta (30 hónapos) éjjel és nappal is. Én drasztikus voltam és egyik reggel már nem adtam rá pelust, eleinte nagyon szokatlan volt neki, de már első pillanattól kezdve szólt ha pisilni vagy kakilni kell, és szaladtunk a wc-re. Éjjel sem adtam rá pelust. Az elején éjjel párszor bepisilt, sokat mondtam neki hogy máskor bilibe kell, már egyáltalán nem pisil be. Minden este bekészítem a bilikét az ágya végébe és mondom neki ha pisilni kell a bilikébe jó? És nagyon ügyesen belepisil, de van hogy fel sem ébred egész éjjel, és száraz az ágyikó! :)
2011. szept. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ne adj rá éjjelre se pelust, ha sír ne erőltesd ezt a pelenka dolgot, párszor bepisil??? nem baj, majd megszokja és nem fog bepisilni,adj neki időt, rá fog jönni hogy neki sem jó ha bepisil, de sosem haragudj rá!!! az én lányom is iszik alvás előtt tejet, utána mindig kérdezd meg megyünk pisilni??? Én mindig így csinálom nekünk bevált4
2011. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!