Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járjon-e a nőknek menstruációs...

Járjon-e a nőknek menstruációs szabadság?

Figyelt kérdés

[link]



Ezen nő létemre 10 perce nevetek, mekkora baromság.


2014. máj. 26. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
:D Bár nő vagyok és lehet hogy jól esne szabira menni 3-5 napig amíg megvan, de igazságtalan lenne. Ráadásul ki ellenőrzi hogy nem kamuzok és tényleg menstruálok. Na mindegy... Szerintem egy felesleges h.lyeség lenne ha behoznák ezt magyarországon is.
2014. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem olvastam végig, mert már a bevezető elég is volt. Nem betegségről beszélünk, akkor miért kéne rá betegszabadság? Ez mekkora hülyeség.
2014. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Főleg úgy, hogy nagy többség még betegen is bemegy dolgozni mert félti a munkahelyét nemhogy egy menstruáció miatt marad otthon.

Én már iskolás koromba is csak nyavalygásnak tartottam amikor valaki azért nem jött suliba vagy kérezkedett haza mert menstruál. Pedig nekem is sokszor már előtte 1-2 nappal görcsölők,de azért meghalni nem kell tőle.

2014. máj. 26. 14:52
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
ez nagyon beteg :D
2014. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, pedig hidd el,h van olyan, akinek olyankor még a lézetés is fáj, pl. én. Míg nem szedtem foggátlót, kínszenvedés volt az első 3 nap. Mióta szedem, szinte semmi bajom.


A cikkel kapcsolatban: én is baromságnak tartom.

2014. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek veletek, akik előttem írtatok.


De kapaszkodjatok meg: a bkv-nál pl a női busz és villamosvezetőknek havi 1 nap eü nap jár- pont ilyen megfontolások miatt (is).


:))

2014. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Baromságnak tartom a szabadságot, de azért ne nézz már le másokat, mert szenvednek, míg te nem.


Nyavalygás? Igen, anyám is ezt gondolta, hiszen neki nem fájt. Életében egyszer azonban begörcsölt a hasa és majdnem 50 évesen ott sírt, hogy nem gondolta volna, hogy ez ennyire fáj (utolsó menstruációinak egyike).


Én volt, hogy elájultam a görcsöktől. Ha szerinted ez megjátszás meg nyavalygás, és ennyi empátia sincs benned akkor sajnállak.

Miért olyan nehéz elképzelni, hogy van akinek kicsit fáj, van akinek nagyon, van akinek egyáltalán nem, és van akinek annyira, hogy leszédül a busz ülésről.


Nekem volt már 3 műtétem, 6 törésem, és egyiknél se sírtam. Viszont van hogy menzesz első napján igen. Legyél már kicsit empatikusabb...

2014. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 zabmester ***** válasza:
59%
Nem értek ezzel egyet. Ez csak plusz egy ok lenne, amiért nőket nem szívesen vennének fel a munkáltatók.
2014. máj. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez hülyeség, nem támogatnám. Így méginkább nem vennék fel a nőket dolgozni. Ráadásul hogy nézne az ki, hogy a férfi főnöktől kérnék mensi szabadságot. Nem lenne képem hozzá. Igaz hogy sokszor iszonyúan fáj, de az epegörcsöt meg sem közelíti. Ennyi erővel arra is járhatna szabadság.
2014. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Nő vagyok, de totálisan hülyeségnek tartom
2014. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!