Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járjon-e a nőknek menstruációs...

Járjon-e a nőknek menstruációs szabadság?

Figyelt kérdés

[link]



Ezen nő létemre 10 perce nevetek, mekkora baromság.


2014. máj. 26. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem speciel esetenként remegés, hányás, hasmenés, irtózatos görcsök kísérik, szó szerint a hányásomban fetrengek...szóval a nyavalygás nem minden esetre igaz, de örüljön mindenki, akinek nincs ilyen gondja. Persze nálunk suliban még én is emlékszem hogy lustább lányok mindig erre hivatkozva kaptak felmentést tesiórán, én sose kértem...
2014. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%

És azok a munkahelyek ahol csak nők dolgoznak bezárnak addig??

Szerintem is hülyeség.

2014. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

"Nekem speciel esetenként remegés, hányás, hasmenés, irtózatos görcsök kísérik, "

Nekem is, sőt sokszor 1-2 héttel előtte is. Mégsem várom el, hogy betegszabit adjanak. Zh-t írni pedig epegörccsel mentem el, ami kb. szülési fájdalomhoz hasonló. Nekem lenne okom nyavajogni, mégsem teszem.

2014. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs hányás, csak erős hasmenés, és görcsök. Kb. 20 percenként ki kell menjek wc-re, de hál Istennek, ez csak egy fél napig van így. Amint megjön aznap olyan 12 órán át tényleg használhatatlan vagyok, de szerintem hülyeség a szabi. Ha annyira rosszul vagyok akkor akkor előfordul, hogy kikérem magam, de általában bírom 3-4 mexalennel a napot, illetve sokszor hétvégén jön meg, vagy délután, így a nehezén túl vagyok munkaidőn kívül.
2014. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Igazából nem is értem, hogy miért kell azokat lepontozni akik nem szeretnének ilyet, hülyeségnek tartják, viszont akiknek tetszik az ötlet azt pedig felfelé pontozzák. Szánalmas emberek vannak. Elvégre volt egy kérdés, amire szerintem mindenki normálisan válaszolt.
2014. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha a válaszokat elolvasod rendesen, láthatod, hogy senki nem akarná bevezetni, így a felháborodásod sem jogos.
2014. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy miért kellett lepontozni. Az epegörcs ezeszer fájdalmasabb, arra mégsem jár szabadság. Pedig ennyi erővel járhatna. Vagy amikor menni sem tudtam a gyulladt aranyértől. Vannak sokkal durvább dolgok a menstruációs fájdalomnál, mégsem írnak ki azokra sem. Erre sem kéne, mert mint mondtam, csak egy újabb okot adnánk, hogy a nőket ne vegyék fel dolgozni. Így is necces, már a szülés miatt is, nemhogy még havonta hiányozzak a menstruáció miatt.
2014. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!