Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zsófia vagy Lotti legyen?

Zsófia vagy Lotti legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudunk dönteni, nektek melyik hangzik szebben? Vezetéknév lényegtelen passzol mindkettő...
2014. máj. 28. 14:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Lotti :3 Szerintem sokkal különlegesebb, a Zsófiából már viszonylag sok van. :)
2014. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Zsófia. Nekem nem tetszenek a becenévnek hangzó nevek, plusz egy kicsi lánynak még elmegy, de felnőttnek szerintem komolytalan.
2014. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Inkább Lotti.
2014. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Zsófia
2014. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

a Lotti név alapjáraton nem tetszene, de még anno A két Lotti című mesében olyan szinten imádtam a Lotti nevű lányt, hogy azóta tetszik :)

a Zsófi nekem egyátalán nem tetszik, pedig alapjáraton szép hangzása van, de egyrészt minden második kislányt így hívnak, másrészt a "Zs" nekem ellenszenves. plusz ha majd külföldiekkel beszélget, mindenki "Szofi"-nak fogja szólítani, ami meg cigaretta.

oké, ezek az én asszociációim, de a lényeg: Lotti :)

2014. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lotti!!!!!A Zsófia borzalmas, ne haragudj...
2014. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. máj. 28. 15:46
 8/15 anonim ***** válasza:
E kettő közül inkább Zsófia. A Lotti tényleg nagyon kislányos és nem mindenkihez illik.
2014. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le majdnem mindenkit, én mindenkinek zöld kezet adtam! Ez az én kérdésem, hadd döntsem el hogy melyik válasz hasznos szerintem! Ez egyébként is egy olyan kérdés ahol ésszerűtlen bárkit is lepontozni...
2014. máj. 28. 16:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A Lotti nem is kislányos. Lotti néni, szerintem tökjó:) Lotti néni adott nekünk virágot, nekem egy bájos öreglány jut eszembe, teljesen jó.


Vezetéknévtől is függ, nagyon sok a Zsófia, de ettől még adhatod azt is, sokan pl. Zsuzsinak nevezik a gyereküket még mindig. Nem kell ezzel törődni:)


Nekem pl. az Anna név tetszik gyerekkorom óta, és azóta sajnos minden 2. kiscsajt így neveznek, de attól még ez az álomnevem:)


27 L

2014. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!