Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol érdemes bébiételt venni?...

Hol érdemes bébiételt venni? Melyik drogériában vagy áruházban veszed?

Figyelt kérdés
1 havi adagot vennék.

2014. máj. 29. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ konkrétan milyet szeretnél venni. Pl. a Hipp a Müllerben a legolcsóbb. Akár 20-30%-kal is olcsóbb, mint máshol. Ott viszont nem lehet kapni pl. Kecskemétit és Univert. Én azokat a DM-ben szoktam venni kuponokkal. Én csak ezt a 3 fajtát veszem.
2014. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nincs konkrét bébiételbeszerző helyem, mindig figyelgetem az akciókat, és ha valami nagyon le van értékelve, akkor abból feltankolok rendesen.

Például kb 2 hete a Hipp húsos menük 330 Ft körüli áron voltak a Rossmannban, vagy előtte nem sokkal a Dm-ben a gyümisek voltak akciósak, de a hipermarketekben is sokszor vannak akciók.

2014. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Müller, Rossmann azok, ahol szoktam venni ezeket. DM-ben olyan furcsán érzem magam, annyira német. Persze az előző kettő is az, de valahogy nem tudom.


Hiper-, szupermarketbe sosem járunk.

2014. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ivilicious ***** válasza:
Hát, én legtöbbször, ha lehet, magunknak fogom megcsinálni...de szerintem babacuccokat mindenféleképpen DM, Rossmann.
2014. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!