Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen büntetéseke, verések...

Ti milyen büntetéseke, veréseket kaptatok otthon vagy az iskolába?

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Büntetés:nem mehettem le (panelba laktunk) hétköznap a barátokkal találkozni és hétvégén is csak 2 órára.

Nem videójátékozhattam.

Suliba volt pár tanár aki néha megpofozott egy egy fiút pl. tesi órán ha nem viselkedtek. Sőtt volt olyan föci tanár aki szó szerint kipofozta a kettest az egyik srácból.

2014. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Nagy ritkán pofon vagy vessző. Meg is érdemeltem olyan nagy baromságokat tudtam csinálni... :) amugy elég volt papucinak rám néznie...
2014. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Iskolában osztályfőnöki.

Otthon csak anyutól kaptam, fenekemre kézzel, meg fakanállal (nem durván persze). Egyszer kb 1 hétig nem beszélt velem.

2014. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!