Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megetettétek volna a...

Ti megetettétek volna a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Túrós tésztát főztem ma.A túrónak holnap jár le a szavatossága.17 hósom is ezt ebédelte.

A férjem hazajött a munkából,és összekaptunk rajta,hogy nem kellett volna ennie a gyereknek belőle,mert az már nem jó.

Szerintetek se kellett volna adnom belőle a gyereknek?

Jogosan haragudott a férjem emiatt?


2014. máj. 30. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Persze, hogy meg. Egyrészt ha romlott lenne meg sem csináltad volna, másrészt nem járt még le a szavideje, harmadrészt pedig még szavidő után sincs semmi baja :)
2014. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek mindenben az elsővel :)
2014. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
igen. hamarosan lejar a szavatossaga akkor azert meg szoktam kodtolni. ha izre rendben van akkor miert is ne ehetne meg amikor egyebkent szavatossagi idon belul van...
2014. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen odaadtam volna, hiszen szavatossági időn belül van. Nyilván ha sérült a csomagolás, akkor extrán ellenőrzöm, hogy jó-e még (sajna a túró könnyen penészedik), de gondolom ilyenről szó sem volt Nálatok.
2014. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Én is adtam volna, pont amiatt, amit az első írt. Amúgy az de férjem is hajlamos ilyen dolgok miatt kiakadni, nálunk ő a "paraapa". :) Kár emiatt összezörreni! Én már ilyeneket nem is mondok neki! ;)
2014. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Az de férjem" helyett "az én férjem"-et akartam írni!
2014. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2%
Én már magam sem eszek meg ilyet, úgyhogy a gyereknek sem adnék.
2014. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem volt gond sem a csomagolással,sem a túróval.Előtte megnéztem.A kislányomnak is ízlett,nagyon szereti. :)

Apával meg nem nagy veszekedés volt,csak hajlamos túlparázni a dolgokat,ha a gyerekről van szó.

Első baba még... :D

2014. máj. 30. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!