Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a szülőkről akik citrommal, erős paprikával meg ilyenekkel etetik a gyereket felveszik videóra hogy mások röhögjenek rajtuk?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=CumIj-NH5RA

Mert szerintem vicces és ettől még nem rossz szülők, persze nekem nincs gyerekem így máshogy látom a dolgokat.


2014. máj. 31. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is vicces arcokat tudnak vágni, olyan aranyosak. Nekem 2,5 éves a kisfiam, komolyan mondom, hogy imádja a csípős dolgokat. Persze nem tömöm erőspistával mindennap, de néhanapján kapott már apukám csípős gulyásleveséből. Vágja a pofákat, mégis kér még belőle.

A húgom meg egyszer adott neki egy kis darab wasabis mogyorót (ekkor még kisebb volt, másfél éves) és 1-2 hétig nem fogadott el tőle semmit. :D


Ezek a szülők is nyilván csak a videó erejéig etetik ilyennel a kicsiket, nem lesz ettől semmi bajuk.

Gondolom azért majd lesz aki szerint egy csepp citromlé is halálos és jól lepontoznak. :)

2014. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Édesek!! Én azt bírom hogy azért másodjára is belekóstolnak biztos ami biztos alapon :D :D :D :D :D :D Szerintem nem gond hisz az ízekkel nekik is ismerkedni kell. Azért biztos vagyok benne hogy nem tömik direktbe őket a szülők.Családi videónak sem utolsó :D :D :D
2014. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez olyan, mint amikor kapsz egy bohócszerű ruhát valakitől, ráadod a gyerekre és kiröhögöd.:D Unokahúgom baba volt még, mikor ráadtunk egy ilyen vicces bohócsapkát, annyira röhögtünk az anyjával, hogy a könnyünk kicsordult. De amikor a baba is elkezdett nevetni, akkor bűntudatunk lett, mert ő azt hitte, vele nevetünk, nem rajta:D


Ezek az arcok szerintem is nagyon viccesek:D Bár én adnék neki azonnal valamit, hogy kimenjen az az íz a szájából!

2014. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg nem normalis, aki direkt olyat ad a gyereknek, amirol tudja, hogy nem izlik neki -plane eros paprika.... Az ilyen szulot magat is meg kellene etetni mondjuk egy kis kakival, csak hogy lassa az ember, milyen arcot vag. Normalis ember hulyet se szeret csinalni a gyerekebol. Ha annyira viccre vagyik, csinaljon magarol videot. Szegeny gyerekek.
2014. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%

Na, mondtam, hogy megjelenik itt is a megsavanyodott mintaanya :)

A gyerekekben azt szeretem, hogy nem vesznek mindent ilyen vérkomolyan és humoruk is van.

Ha szerinted egy idegen íz kóstoltatása pár másodpercre (kiköpi a gyerek ha nem tetszik neki) ugyanaz, mint szart enni, akkor csak gratulálni tudok neked :)

Kicsit lazulj, mert így roppant nehéz életed lesz a továbbiakban (is)

2014. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
En ugyan messze nem vagyok mintaanya, kedves utolso. Ellenben tiszteletben tartom a gyerekemet. Tehat nem adok neki olyat, amit egyertelmuen nem fog szeretni, sot fajdalmat is okoz, mint pl erospaprika es eszembe nem jutna meg azzal is megalazni, hogy errol kepet/videot keszitsek es osszak meg barkivel is.
2014. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

én szeretek kísérletezni a gyerekem ízlésével :)

úgy gondolom, ez is a felfedezés része, nem is értem, hogy mi köze a citromkóstoláshoz a kaka evéshez, szerintem te beteg vagy :D


énis megkóstoltattam vele a citromot, erős paprikáért remeg a mai napig, pedig már nagy :) de sajtokat, olivabogyót, mustárt, stb. is kóstolt.

kifejezetten élvezte a kóstolgatást. ha nem ízlett neki, egyszerűen kiköpte.

de ha ettől rossz anya vagyok, vállalom :P

2014. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Annyira vicces a keserű anyuka, az ilyesmi embereken mindig szoktam röhögni. Nagyon. :D


Lazulj kicsit!:) Citromot sose fog enni a kölyök amúgy, mert szerinted nem fincsi? Én gyerekkorom óta kétpofára zabálom a citromot, ha sose adtak volna, kimaradtam volna egy tökjó dologból.:)

2014. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 ivilicious ***** válasza:
68%
Szerintem meg kell kóstolniuk, amúgy köszi a vidit, nagyon jót nevettem :D::D:D:D:D:D:D::DD
2014. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Hát bekenném felnőttek seggét csilivel, és én is röhögnék a pofájukon....
2014. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!