Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » RH negatívos anyukák! Szülés...

RH negatívos anyukák! Szülés után 72 órán belül megkaptam az Anti-D injekciót, ennek ellenére a szülés utáni 3 hónapos vérvételem eredménye az ellenanyagra pozitív lett. Aki hasonló cipőben járt annak hogyan alakult a következő terhessége?

Figyelt kérdés
A férjem RH +

2014. jún. 2. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem nézték szülés után... De miért nézték neked akkor? Én rh - vagyok a gyerek meg rh pozitiv lett.
2014. jún. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még a kórházban kaptam egy papírt, hogy a szülés után 3 hónappal a saját érdekemben menjek el egy ellenanyag szűrésre. A dokim is csak annyit mondott, hogy ezzel már nem lehet mit kezdeni, következő terhességnél feltétlenül jeleznem kell. Csak sajnos az interneten elég durva dolgokat lehet olvasni, hogy mi várható egy következő RH + magzat esetén.(mármint szegény babára nézve)
2014. jún. 3. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz. Majd figyelik. Az én vérem pl eleve olyan béna, hogy termel ellenanyagot meg nem is. Nem tudnak vele mit kezdeni, minden szülés után kapok anti D-t, de aztán nincs ellenőrizgetés. Majd vérvételt csinálnak a következő terhességnél és ennyi. Ne aggódj. szerintem egyébként szinte senkinek nem néznek ellenanyagot szülés után 3 hónappal!
2014. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!