Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt, baba sehol....

Pozitív teszt, baba sehol. Járt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

7hetes lennék az utolsó menstruációm alapján.

Az ultrahangon nem láttak semmit,de a teszt pozitív.


2014. máj. 29. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, ezt hívják kémiai terhességnek, mikor a hormon termelődik de beágyazódás után meg is szakad a növekedés :( mikor teszteltél először pozit? Az is fontos lehet.
2014. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kell béta HCG vizsgálat minél elöbb. lehet kémiai terhesség és méhen kivüli is. A méhenkivüli a rosszabb mert az akár életveszélyes is lehet de ha nem is az a peteveztő általában rámegy a mütétre ha ott tapadt meg.
2014. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekem is ez volt.Mondjuk nekem nem volt rendszeres a menzeszem.Kicsit több mint 2 éve május 2-án teszteltem délben egy erőspozitívet.A menzim akkor március 1-én volt.Szóval május 9-én mentem ultrahangra.És csak petezsák és szikhólyag volt.Baba sehol :( Nagyon elszomorodtam,mert már 9 hetes babának kellett volna ott lennie.Mondta az ultrahangos hölgy,hogy 2 nap múlva menjek vissza.Na mondom mi lehetne ott 2 nap után.Kifele menet mondtam neki,higy rendszertelen a menzeszem és mondta,hogy akkor lehet azért nincs meg ott.De nem is bíztathat meg nem is akar semmi rosszat mondani,majd meglátjuk.Vissza is mentem és ott volt!Dobogott a kis szive és 7,3 mm volt.Életem legszebb napja volt.Azt a 2 napot végig sírtuk a férjemmel.Ma már egy 17 hónapos gyönyörű kisfiú anyukája vagyok :) Sose add fel.Én drukkolok neked! :)
2014. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ennyi idős terhesen már kellett volna látni valamit, de lehet valahol nagyon elbújt. De lehet nagyon korán teszteltél így pozitív lett a teszt, de meg is szakadt a terehesség és majd nemsoká meg fog jönni. Ezért sem érdemes mindjárt tesztelni.

Mikor lett pozitív a teszt?

Esetleg menj másik dokihoz, ahol korszerűbb a műszer, mert az szkb-an eléggé....... inkább magánrendelőbe menj.

2014. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy nem felidoben fogant es koran mentel dokihoz.
2014. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!