Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt aki "kijátszotta" a...

Volt aki "kijátszotta" a kórházban a csecsemősöket tápszerrel vagy teával?

Figyelt kérdés
A kórház, ahol szülök egy borzadalom, tudom mert már volt benne részem. Viszont ide köt a dokim, így itt kell szülnöm. A gyermekágyas részen semmiben nem segítenek, ha bajod van oldd meg magad, mintha nem is azért lennének ott. Első babámmal szinte semmi tejem nem volt (nem csak az első napokban), de nem adtam neki semmit, csak amikor egész éjszaka üvöltött az éhségtől, akkor is úgy kellett kikönyörögni a vizet ! a gyereknek, hogy legalább más tudjon aludni. Mindemellett viszont bababarát MEGYEI kórház lévén cumit, üveget, tápszert, teát nem támogatnak. Arra gondoltam, hogy a táskában elfér a kis cumisüveg, a párom pedig naponta hozhatna be bébi teát a picinek. Tudom, ez nem étel, de legalább nem ordítana és nem is esne vissza a súlya, ha pár kortyot kapna amíg bent vagyunk. Természetesen szoptatás mellett.
2014. jún. 3. 22:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon durva sztorik... :( elkeserítő... Én kecskeméten szültem, sajnos egyáltalán nem volt tejem, de ott kint a hűtőben mindig volt előre bekészített tápszer amit csak meg kellett melegíteni. Ha elfogyott csak fel kellett szólni telefonon és már hozták is az új adagot.
2014. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!