Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szívesen olvassátok mások...

Szívesen olvassátok mások szomorú történeteit, blogjait?

Figyelt kérdés
pl. beteg gyereket nevelő szülő, vagy hasonló. Fura, de néha "jót tesz", mert ilyenkor látom, hogy nem az én életem rossz. Hajlamos vagyok mindig a rosszat látni az életemben, ezért kell néha "helyre tenni" magamat. Más is van ezzel így?
2014. jún. 4. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. szerintem ezzel semmi baj nincs.
2014. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok. Például a vetélésem után nem abba kapaszkodtam, hogy másoknak még rosszabb, pl. nem azt hallgattam szívesen, hogy egy ismerősöm bezzeg már 3-szor elvetélt, hanem az egészséges gyerekeit nevelő barátnőmmel voltam sokat, és azokkal beszélgettem szívesen, akik pl. vetélés után egészséges, szép gyerekeket szültek. Nekem ez adott akkor erőt.
2014. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert utánna 3 napig sírok
2014. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én sem. egyszer olvatam az angyalok szülei vagyunk oldalról néhány bejegyzést. zokogtam. nem kell ez nekem. már csak egy kutyás filmen is bőgök. hallani sem akarok az ilyenekről inkább,struccpolitikát folytatok.
2014. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha ilyen kedvem van. Amikor úgy érzem nagyon rossz minden, akaratlanul is rátévedek ilyesmi blogokra, és erőt adnak, ha látom, hogyan harcolnak szülők, testvérek, rokonok, barátok egy-egy beteg gyerekért. Amúgy nagyon elszomorít, de egyben erőt is ad, az jut eszembe, hogy ha Ők kibírták, én is ki fogom.
2014. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy kimozdított a mély pontról, de nem olvasom szívesen. Születése után a babámról kiderült,h egy olyan betegségben szenved, amit nem lehet meggyógyítani, de nagyon jól kezelhető, teljes életet fog élni, semmi nem látszik rajta. Amikor ez kiderült, belebotlottam olyan blogokba, sztorikba, ahol a szülők leírják mennyit küzdöttek a gyerekeik életéért, vagy mennyit kellett fejlesztésekre járni velük. Ekkor úgy éreztem,h "és még én kesergek, depizek?!". Úgyhogy abba is hagytam az önsajnálatot. Szóval erre "jó" volt, de azóta egy ilyen sztorit sem olvastam, mert tényleg nagyon szomorúak :(
2014. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
néha...
2014. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem, direkt kerülöm az ilyesmit.

Viszont az előbb véletlenül a google-ban egy névre kerestem, és a képekben feljött egy gyönyörű kisbaba képe, és alatta az angyalok szülei vagyunk oldal.

Iszonyatosan szíven ütött, legszívesebben bőgnék mint egy oroszlán :(((((.

2014. jún. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!