Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire volt aktívan veletek...

Mennyire volt aktívan veletek a legjobb barátnőtök a terhességetek idején?

Figyelt kérdés
Érdeklődött, kivette a részét? A baba születése után hogyan alakult a viszonyotok? Milyen a babával?
2014. jún. 4. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
A terhesség idején még aranyos volt, bár kissé vissza vett. Mióta megszületett a babánk(3.) azóta teljesen eltűnt. Az első két gyerkőcünk egyforma korú. Hát sajna ez van.
2014. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel orvos, plusz ferj is orvos, ezert mar a szuloszoban meglatogatott. A terhesseg alatt hetente 2x talalkoztunk kb, mindenben mellettem volt, segitett, ha kellett, de leginkabb tarsasag volt (sokat kellett fekudnom). Setalgattunk, kaveztunk, teaztunk, hugommal es anyummal felvaltva voltak velem szules elott, ha a ferjem ugyelt. Baba szuletese utan is ugyanolyan minden, imadja a lanyunkat, es a lanyunk is ot. Hetente talalkoznak kb, mert egyutt jarunk pilatesre, igy azelott mindig fixen felugrik, de a hosszabb, tartalmasabb kozos ido, az kb ket hetente egy delutan, akkor atugranak ok a parjaval, hugomek, ocsemek, a ferjem tesoja, es mindent megdumalunk.
2014. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mindenki lemorzsolódott.Ameddig én is tudtam velük lógni, bulizni stb addig ment a szekér.Aztán terhes lettem és pocakosan már nem tud úgy pörögni az ember.Meg vannak helyek ahová nem megy.Ők független társ nélküli nők.Más az életük.Én családos vagyok.Picit szerintem irigyek is lettek.Mindegyikünk betöltötte a 40.életévét.És ők reszketve szeretnének már gyereket.Nekem 3 is van.Több programra is hívtam őket, függetlenül egymástól.Strandra, sétàlni stb illetve bármikor eljöhetnek hozzánk is.Mind a kettő mindig ígéri hogy jön.De alfoglaltak....család társ nélkül.A 2 èves gyerekemet mind a ketten 2X látták.Azt hittem nagyon jó barátnők vagyunk.Lehet hogy azok voltunk csak megváltozott az életünk.Eleinte nagyon bántott, nagyon fájt.Mára beletörődtem...
2014. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a legelején még érdeklődött, de aztán annyira el van foglalva a "pasiügyeivel", hogy ugyanúgy állandóan róla kell beszélni, mint terhesség előtt. Szóval egy ideje fel se hozom a babát. Ha rákérdez, akkor mesélek róla, ha valami nagyobb dolog történik, akkor azt elmondom, de amúgy kb 5%-ban a babáról beszélünk, 95%-ban a kiszemeltjéről... nem nagyon számítottam másra. Az, hogy szülés után milyen lesz a viszonyunk, majd kiderül, de szerintem ugyanígy megmaradunk barátnőknek, és ugyanígy az ő párkeresése lesz az örökös téma :D
2014. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én estem hamarabb teherbe, ő rá négy hónapra! Májusban szültem, ő szeptemberben... Gyerek korunk óta barátnők vagyunk-kisebb elszakadások voltak. Terhesség alatt még szorosabbra fűződött a barátságunk, meg ahogy megszültünk azóta is nagyon jó barátok vagyunk. Bár időközben még két gyereket szültem(ő nem), ő pedig pár évet külföldön töltött a családjával, de nem szakadtunk szét. A nyáron hazaköltözik a kislánnyal, már nagyon várjuk,hogy újra napi szinten találkozzunk!!!!!!!!!! Akár hányszor hazalátogattak,mindig hozott a gyerkőceimnek valamit...
2014. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindig mindenben mellett van és volt, terhesség alatt is, és szülés után is. Rendszeresen jön, segít, babázik, csacsogunk, imádom.

Ő az egyik. A másik "barátnőm" (már nem tudom annak nevezni utólag) teljesen eltűnt az életemből, nem érdeklem.

2014. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egyszerre voltunk terhesek :)

ő 2 hónappal előbb szült mint én.

nem egy városban lakunk, de havonta azért találkozunk.

minden nap beszélünk egyébként, a terhesség alatt is így volt.

2014. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél ment ugyanúgy minden, mint előtte. Én dolgoztam végig, ugyanolyan gyakran találkoztunk, mint addig, majd ez megmaradt a szülés után is. Ő lett a lányom keresztanyja. A második terhességet pedig együtt csináltuk végig, együtt jártunk dokihoz, megbeszéltünk minden aktuális problémát. Elvileg 2 hét különbséggel voltunk kiírva, végülis az én fiam 4 nappal született később az ő lányától. Aznap ment haza a kórházból, mikor én bekerültem, elsők között látta a fiamat. :) Azóta is szoros a kapcsolat találkozni 1-2 hetente tudunk, telefonon beszélünk gyakrabban. A gyerekeink egy oviba járnak, ugyanabba a csoportba és nagyon jó barátok. Ja és az ő lánya az én keresztlányom lett. :)
2014. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4 igen közeli barátnőm van! Mind aktív részese volt a terhességemnek. Felváltva jöttek velem pl. uh-ra!

Szülés után két nappal már jöttek látogatni. Utána itthon is rendszeresen. Most két és féléves a fiam és a mai napig jönnek, játszanak vele stb. Imádja is mind a 4-et!

2014. jún. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Három volt akivel nagyon jóban voltunk. Mára már csak egy van, akivel ha tudunk összejárunk (azóta neki is lett gyermeke) és emailezünk, telefonon beszélgetünk. Egyik elmaradozott, mert már nem jártam vele szórakozni, más lett az életünk, a másik meg azért vett vissza, mert neki nincs gyereke és nagyon sok mindenről másképp gondolkodunk (ő vallásos és neki nem tetszett hogy én házasság nélkül szültem). Meglátogatni ezutóbbi nem is jött el, mindig kimentette magát valamivel.
2014. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!