Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben a...

Mit tudok tenni ebben a helyzetben? (Cigarettafüst)

Figyelt kérdés
A szomszédom mindig az erélyen dohányzik mellettünk, és száll be a füst a gyerekszobába (4 hós baba) meg a nappaliba is. Feljelenthetem valahol?
2014. jún. 6. 12:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentheted,de senkit nem fog érdekelni mert akkor dohányzik az erkélyén amikor akar.

1, szólsz neki és kb nem fogja őt érdekelni

2, estére nyitsz csak ablakot amikor már nem dohányzik kint

2014. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Azért nem büntethető meg, hogy a szél arra fújja a füstöt. Az erkélye nem közterület, ott nyugodtan dohányozhat. Úgyhogy vagy sikerül vele megbeszélni, vagy alkalmazkodsz. Sajna ez van.
2014. jún. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ő meg hallgatja a babád sírását, később az ordibálását, dübörgését Feljelent? Ennyi erővel ő is megtehetné. A társasház ilyen, ha nem tetszik, el kell költözni.
2014. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos semmit. Több, mint 10 éve, amióta ideköltözött szagoljuk a láncdohányos alsószomszéd füstjét. Ráadásul veszett ukrán cigit szív.

Természetesen kértük már, könyörögtünk... semmi haszna.

2014. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%

Mintha ugyanaz a helyzet lenne, 3-as!

Gyereksírásba még senki nem halt bele, míg passzívdohányzásba igen. Kisbabákra még károsabb a füst, növeli az asztma esélyét is.


Annyit tehetsz, hogy minél többet viszed levegőzni a kicsit, hogy ne otthon legyetek. Akkor szellőztetsz, amikor nincs otthon a szomszéd.

2014. jún. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem ugyanaz, de ugyanúgy zavaró. Elhiszem, hogy kellemetlen, de tényleg, el kell költözni, ha nem bírják. Engem csak az háborított fel, hogy azonnal feljelentgetni akarná a szomszédját a Kérdező, mert a SAJÁT erkélyén dohányzik.
2014. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
Feljelenteni nem, de azért Te is kiszúrhatsz vele valahogy. Nálunk is az alsó szomszéd láncdohányos volt, egészen addig, amíg én "véletlenül" mindig túlöntöztem a virágaimat, amikor kint állt az erkélyen, meg poroltam a szőnyeget, stb. Nála azért is volt gáz, mert kint netezett a laptopján, na csak egyszer kellett eláztatni...
2014. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért erre nem biztatnám a Kérdezőt, mert ezért viszont feljelenthetett volna a szomszédod. Csak szerencséd volt, hogy nem tette, mert ez bizony szándékos rongálás. Bűncselekményekre ne biztassunk már másokat egy ilyen hétköznapi dolog miatt.
2014. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
#7-es, azért ez genyóság. Nem reklámoznám a helyedben.
2014. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Julie S ***** válasza:
85%
En megprobalnam megbeszelni vele, hogy szoljon, vagy jelezze valahogy, ha cigizni keszul, hogy te arra az idore be tudd csukni az ablakokat. Ha jofej, odafigyel erre es gond megoldva. Kis kompromisszum mindket fel reszerol. Ha meg nem erdekli, akkor sajnos nem sokat tudsz tenni.
2014. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!