Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anya vagyok, nem...

Egyedülálló anya vagyok, nem számíthatok senkire, mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Beadtam a gyereket bölcsibe,hogy vissza tudjak menni dolgozni,mert kell a pénz.Kirúgtak mert nagyon beteges volt a fiam,olyannyira,hogy gyakorlatilag állandóan táppénzen voltam vele.Most kiderült egy vérvétel kapcsán,hogy az immunrendszere nagyon gyenge,így orvosi javallatra ki kellett vennem a bölcsiből.De akkor hogy dolgozzak,hogy lesz pénz,miből élünk meg? Otthoni munka létezik?
2014. ápr. 13. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

huh de durva...nagyszülők nem tudnak segíteni?

Szerintem sajna nincs olyan otthoni munka amivel elég pénzt tudnál keresni..:(

2014. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nagyszülők, barát, kedves szomszédnéni, kisgyerekes anyuka-aki be tudná vállalni a gyerekedet?

Ez a jó kis "támogassuk a visszatérő anyukákat" propaganda!!!

2014. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyan amiből megélsz nem, may akkor ha értesz valami olyanhoz.


Nagyszülők és apa segítsége is kellene, attól hogy elváltál még ő is a gyerek szülője.

2014. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is egyedülálló édesanya vagyok, kiscsoportos ovis kisfiúval.

Nekem már nem élnek a nagyszülők sem... tudom milyen nehéz lehet.

Merre laksz? Hátha a közelben élsz, mi budapestiek vagyunk.

2014. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,kikapcsolták a netet most tudtam csak visszakapcsoltatni azért nem írtam eddig.Igen Budapesti vagyok.
2014. jún. 2. 09:18
 6/6 anonim válasza:

Én is egyedülálló anya vagyok 7 hónapja munka nélkül 3 és fél éves kislánnyal. Nekem nyugdíjas anyukám segít,de rajta kívül senki sincs.

Én a szociális osztálytól kértem segítséget, önkormányzati segélyt adnak, rendszereset is, ha úgy ítélik meg.

Azon kívül van még lakásfenntartási támogatás, gyermekvédelmi támogatás, az egészségügyi hozzájárulásodat is kifizetik, ha kérelmezed. Ez anyagilag megoldás lehet. És amíg nem találsz munkát van közmunka...

Biztosan meg fog erősödni a gyermeked, ha vele vagy és szeretgeted. A szeretet a legjobb immunerősítő és legyél stabil, kiegyensúlyozott, mert a gyermekek a szüleiket tükrözik. Antibiotikumokkal, műanyag vitaminokkal ne gyengítsd szegényt.

Hagymatea citrommal, mézzel ha beteg. Sok-sok méz és sok gyümölcs!!! Propolisz cseppek. Pár nap alatt meggyógyulnak tőle!

Ismerkedj sokat, egy kedves szomszéd is lehet jó babysitter egy ideig.

2014. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!