Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti utaztatok mar babaval...

Ti utaztatok mar babaval easyjettel? Elsobbsegi beszallas volt vagy sorba kellett allnotok?

Figyelt kérdés
Holnap repulok egyedul 2 babammal es mar izgulok hogyan is fogom csinalni.Remelem nem kell sorba allni. Itt Londonban lepcson kell lemenni es ugy elsetalni a repulohoz. Viszek babakocsit,de feladjam vagy vigyem a repuloig? Csak akkor hogy viszem le a lepcson 2gyerekkel es 2 kezipogyasszal? A kicsi 1,5 eves lesz meg elfer a baby carrierbe. Tanacsok?

2014. jún. 7. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd a kocsit a gepig, ott elveszik es majd visszakapod kiszallaskor. En biztosan nem mertem volna egyedul 2 babaval es 2 kezipoggyasszal utazni, a fuleden is csomagok fognak logni. Meg egy gyerekkel sem egyszeru, plane kettovel, kocsival es 2 csomaggal. Kerj segitseget egy szimpatikus utastarstol, legalabb a csomagokkal segitsen.


Kisbabaval egyebkent automatikusan fel szoktak ajanlani az elsobbsegi beszallast tudomasom szerint.

2014. jún. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azert gondoltam, hogy leadom a babakocsit, mert sok lepcson kell lemenni es nem tudom hogy oldanam meg. 2 eve nem voltunk otthon, 2honapra megyunk. A muszaj nagy ur.
2014. jún. 7. 18:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Amugy mar repültem a kisfiammal egyszer csak nem easyjettel. Wizzair volt es ott elore mentunk.
2014. jún. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!