Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a 11 hónaposl...

Lehetséges, hogy a 11 hónaposlányam lenyelt egy 5 sm hossszú csit-csatot? Nem találom sehol, de elképzelni se tudom hogy észrevétlenül lenyelte volna.

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 07:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam. Bocsánat. 11 hónapos lányom. :)
2014. jún. 9. 07:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden előfordulhat, de nem hiszem. Ha lenyelte volna, biztos köhögnie kellett volna. Elöl volt hagyva a csatt?
2014. jún. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na!!! Miért kellene köhögnie? Ha a tüdőbe szippantja be az ember, akkor köhög.
2014. jún. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztosan nála volt, mert láttam hol volt utána eltűnt. Megkérdeztem több embert de mindenki azt mondja hogy észrevétlenül nem tudja lenyelni, ahhoz az nagy. Mi is ha vmi nagyobb dolgot nyelnénk le, vagy nyeltünk öklöndöztünk, vagy kapkodtunk levegő után. Sztem náluk is így lenne.
2014. jún. 9. 07:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lenyelni felnőttként egy csitt-csattot, tuti nem sikerülne hang nélkül :-). Hát még egy 11 hónaposnak.
2014. jún. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ekkorát tuti nem nyelt le.

Majd előkerül vhonnan. :)

2014. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem nyelte le. szerintem csak el dugta valahová. egyszer én is megijedtem hogy le nyelte mert nem találtam sehol azt kiderült hogy be dugta a szőnyeg alá :)
2014. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!