Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Észreveszem, ha baj van? Vagy...

Észreveszem, ha baj van? Vagy elmehet észrevétlenül?

Figyelt kérdés

Hello


5 hetes vagyok kicsit félek, volt 11 hetesen anno egy missed ab om, ott végig baráztam, meg nem is éreztem jól magam, valahogy éreztem, hogy nem oké valami


Most jól vagyok, nincs tünet, se barnázás, semmi egyéb a görcsölgetéseken kívül, kicsit félek

Hő is mérek még, amint baj van, mehessek dokihoz.(hőleesés)

Sajnos a progeszteronommal voltak bibik, így most homepátiával(palástfű)próbálom tartani.

Észre fogom venni ha baj van?

Anno a vetélés sem indult meg, csak a barnázás erősödött, műtét lett a vége


2010. dec. 26. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugodj meg. görcsölés és pecsételés az első jel. nme hallottam még olyanról, h ez ne lett volna, mielőtt elmegy a baba. uh-n majd mondanak biztosabbat.
2010. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálj meg megnyugodni, és ne ekörül forogjanak a gondolataid, bármilyen nehéz is. Viszont ha a progeszteronoddal volt baj anno, akkor szerintem menj dokihoz, és kérd meg, hogy írjon fel erre gyógyszert (Duphastont vagy Utrogestant szoktak adni), lehet, hogy jó a palástfű is, de ezek BIZTOSAN jók!

Boldog babavárást Neked, és próbálj meg pozitívan gondolkozni!!!

2010. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2010. dec. 27. 06:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, akkor én vagyok az ellenpélda.

Az első 6 hetesen spontán elment, vérzéssel.

A második meg a 10 heti Uh-n derült ki, h el van halva.

Már pár napja nem élhetett, mert zsugorodott és semmit nem vettem észre, nem görcsöltem, véreztem.

De nyugodj meg és csak pozitívan!

2010. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!