Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a lenyelt...

Lehetséges, hogy a lenyelt Balaton víztől hányt?

Figyelt kérdés
Fiam 4 éves. Tegnap elött lubickolt a Balcsiba, majd még haza se értünk bekakilt, mert ment a hasa. Otthon is kakilt még párszor. Tegnap megint lent voltunk a parton, ma reggel hányt. Tuti, hogy valamennyi vizet nyelt. De az oviba már múlthéten hányás hasmenéses járvány volt, igy nem tudom eldönteni, hogy melyiktől van ez.
2014. jún. 9. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt így én sem tudnám eldönteni, mivel mindkettőnek ugyanaz a tünete. Talán annyi, hogyha a járványt kapta el, akkor láza is lehet, rossz közérzet és nem múlik el 1-2 napon belül. Ha csak a Balcsi vizétől van, akkor szerintem 1-2 napon belül kiürül a szervezetéből. Én a helyedben azért megnézetném dokival, vagy legalább felhívnám telefonon, hogy mit tanácsol.
2014. jún. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adj neki normaflore-t, ha az nem segíti át ma, akkor érdemes holnap orvosnál kezdeni a napot, jobbulást!
2014. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát azóta semmi baja, evett már kekszet is. Lehet kijött belöle a Balatoni trutyi. Remélem nem beteg :/
2014. jún. 9. 10:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is érdekes, hogy tegnap 3 órát buszoztunk és akkor nem hányt, semmi baja nem volt
2014. jún. 9. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a balatonban szedtünk össze tavaly olyan szép kis vírust, hogy a 3évesem kiszáradással kórházba került. Szintén hányás, hasmenés.
2014. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh ez igen rosszul hangzik
2014. jún. 9. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!