Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fanni, Fanna vagy Alíz név...

Fanni, Fanna vagy Alíz név tetszik Nektek jobban? Melyiket adnátok szívesebben születendő kislányotoknak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fanni és Alíz. A Fannáról még nem hallottam, de nem is tetszik.
2014. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Alíz. Lizinek becézném :)
2014. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Fanna nekem is nagyon megtetszett, amikor utóneveket olvastam. Én ebből a háromból azt adnám, de a Fanni is szép. Az Alíz nekem nem tetszik.
2014. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Alízt választanám ezek közül. A Fanna nrkem olyan, mint a Fanta...
2014. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Alíz vagy Fanni. a lányom Aliz (így rövid i-vel), szóval elfogult vagyok :D
2014. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, Apa a Fannát szeretné,az felé hajlunk :)

Kicsit furcsa volt nekem is elsőre a hangzása,most már kezdek barátkozni a gondolattal :)

2014. jún. 10. 17:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Fanni vagyok, Fannának csúfoltak, mert akkor még kifejezetten ritka név volt, és sokan nem ismerték. Sokszor szóltak rám bemutatkozásnál is, hogy nem illik becenéven bemutatkozni.

Az Alízt adnám, vagy ha nem Fanni lennék, akkor azt. De nem adnám a nevemet a lányomnak, nekem ez mindig olyan volt, mint ha a szülőknek nem lett volna jobb ötlete.

2014. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Fanna nagyon szép szerintem. :) A Fanni tényleg túl becenév-jellegű, a Fannán kívül viszont csak a Franciskáról tudok, amit Fanninak lehet becézni, ami egyáltalán nem tetszik.
2014. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én babám Alíz lesz, ha lány. Még nem tudjuk a nemét. A legjobb barátnőm Fanni, így az a név is tetszik.
2014. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fanni
2014. jún. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!