Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név az Aliz?

Szerintetek szép név az Aliz?

Figyelt kérdés
Nekem az a nevem, és utálom! Gondoltam rá, hogy megváltoztatom, de még csak 14 vagyok, és anyukám azt mondja, lehet, hogy változik a véleményem, bár nem hiszem.

2014. jún. 11. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Szép név!!!! 14évesen én is rüheltem a nevem(Kata) de mára már nem is foglalkozom vele :) Ano a vezetéknevemből találtam ki becenevet ami a Lina és kértem hogy hívjanak így.... Mai napig sokan így hívnak!
2014. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nagyon tetszik, ez volt az egyik nev ami rajta volt a listan :-)


De irok a te szemszogedbol is, mert tudom milyen borzalmas ha valaki nem szereti a nevet. Mondjuk en nem egyszeruen nem szeretten en ugy ereztem nem vagyok az, borzalmas kinokat eltem atmikor valaki azon a keresztneven akart szolitani. Nalam ovis korban kezdodott, suliban sem voltam hajlando arra a nevre hallgatni, mindig mondtam, hogy "nem vagyok az!" Mindenfele beceneveket talaltam ki, hogy azokon szolitsanak. Szuleim meguntak ugy 5 ev utan es kaptam egy masodik keresztnevet. Avval mar nem volt bajom, azota is azt hasznalom, csak sajnos se ugyintezesnel se mashol nem veszik figyelembe csak ha erelyesen rajuk szolok, hogy nem azt hasznalom! Es mivel ezt mar baromira untam, 1 honapja beadtam a nevvaltoztatasi kerelmet, hogy orokre tuntessek el az elso nevem mindenhonnan....

2014. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez lett volna a babánk neve, de kisfiú lett :) talonban van, ha lányunk lesz. Én imádom.
2014. jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Szép,tetszik :-) második babánkat várjuk,ha kislány lesz,akkor ez az egyik esélyes név :-)
2014. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem csúnya. Soha nem volt a kedvenc neveim közt, de abszolút vállalható név:)
2014. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ez az egyik kedvenc lánynevem, úgyhogy szerintem nagyon szép :) Volt egy rövidebb idő mikor én se szerettem az enyémet kb. a te korodban, de aztán kinőttem szerencsére :D Szerintem ne aggódj, változni fog neked is a hozzáállásod ,szerintem nem mi vagyunk ezzel a múló problémával egyedül a világon :) 21l
2014. jún. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Nekem sem tetszik, olyan kis rövidke.


A nevemmel kapcsolatban meg, ugyanazt éltem át, mint Lánglovag, rosszul voltam tőle, ha úgy szólítottak. Az én szüleimet viszont nem érdekelte, úgy voltak vele, majd kinövöm... Hát, nem így lett, én is megváltoztattam, de könnyebbé tehették volna az elmúlt tíz évem, ha komolyan vesznek. Teljesen megértem, ha valaki nem tud a sajátjával élni, én pl iszonyú dühös leszek még ma is, ha valaki úgy hivatkozik rám, ami a nevem volt.

2014. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

igen, szép szerintem.

így hívják a kislányom :)

2014. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes név, nem rossz, de kellene tudni a vezetéknevet is, hogy illik-e hozzá. Én azokat a neveket szeretem, amelyeket nem kell becézni, vagy nem szoktak becézni. Például a Noémit, Kingát, Vilmát, bár ez eléggé régimódinak tűnik, de jó lenne újból behozni a "divatba", vagy tetszik a Zselyke, ezt sem lehet becézni, és az jó. Legalábbis nekem.
2014. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt a nevet választanám a lányomnak, ha aktuális lenne a dolog. Szerintem nagyon szép, az egyik legszebb :)
2014. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!