Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megengeditek a gyereketekne...

Ti megengeditek a gyereketeknek, hogy fejjel előre csússzon le a csúszdán?

Figyelt kérdés

Persze, most főleg a nagyobbakra gondolok, akik már egyedül csúszdáznak.

Tegnap mondta egy barátnőm, hogy ahol lakik, az ottani játszótéren meghalt egy gyerek amiatt, hogy fejjel előre csúszott le a csúszdán. Gondolom eltört a nyaka.

Szóval nálatok ilyet lehet vagy sem?


2014. jún. 14. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Dehogy lehet. Ami életveszélyes, azt nem lehet ha nagy ha kicsi. Ha nagyobb még jobban meg is kell értenie, miért nem.
2014. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a hülye kérdés?
2014. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mi sem engedjük.

Csak azért kérdeztem, mert amúgy elég sok gyereket látok fejjel előre csúszni játszótéren is, meg ahol van saját csúszda a kertben, a legtöbb helyen nincs megtiltva.

Szerintem is tök veszélyes, de pl. a Hajógyári-szigeten lévő csúszdaparkban is mindig vannak gyerekek, akik a legnagyobb csúszdákon is fejjel előre csúsznak le, szülők meg sehol...

2014. jún. 14. 13:05
 4/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle csúszda van.Nálunk széles és nem túl lankás 3-4 gyerek kézenfogvs le tud csúszni.Ezen bátran lehet hason fejjel lefelé.Rendszeresen csúsznak is így rajta.Ugyanezen a játszón van egy meredek, hosszabb.Na ott még popóval csúszva is vigyázni kell mert könnyen fenékre eshet.Csúszdától függ.
2014. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

2-nek: mi ez a hülye válasz?

Eldöntendő kérdést tettem fel, tehát a válasz igen vagy nem.

Ha akarod megmagyarázhatod, hogy miért igen vagy miért nem.

Így már tudod értelmezni?

2014. jún. 14. 13:07
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a válaszom nem. Most boldog vagy? Kettes.
2014. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Boldog, de nem ezért :)

Kicsit frusztrált vagy, akarsz róla beszélni?

Ja és ha a hülye kérdésekre izgulsz, akkor ajánlom ezt, hogy addig se kötözködj: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2014. jún. 14. 13:11
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Most már te kötözködsz. :)
2014. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Sose engedtem, nem is fogom. Veszélyes és pont. :)
2014. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Szülő nem engedi, aki igen, az pedig nem nevezhető annak.
2014. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!