Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Fogzik vagy...

Mi történhetett? Fogzik vagy átáll az alvása, esetleg más oka lehet?

Figyelt kérdés

Kislányom (15 hós) pár napja 'furán' alszik el. Eddig max. 20 p alatt elaludt, de mostanában ha elringattam és leteszem, felébred, kezdjük előről. Az esti altatás kb. 1 óra, a nappali is akörül. Ma hajnalban is felkelt, ment volna játszani, 2 órán át altatgattam, mire sikerült.

A rágófogait piszkálja nagyon, tuti, hogy valamelyik jön, mert enni sem úgy eszik, viszont amikor felkel, olyan kis mosolygós, nem sírva ébredezik, ezért nem tudom, mitől lehet.



2014. jún. 14. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
NE altatgasd! Ha felébred, csak fektesd vissza, és hagyd ott. Tetszik neki, hogy szórakoztatod alvás helyett.
2014. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én az 1 hónapossal szenvedek így

most bevált a babazene. legközelebb nem tudom mi fog..

lehet vannak nagyobbaknak is.


http://www.youtube.com/watch?v=60n1olooo7w

2014. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7,5 honapos babamat eddig ringatva altattam (3-5perc alatt elaludt). Amint csukta le a szemet, letettem. Nekem is elkezdte most, h amint leteszem felsir es visszakeredzkedik a karomba. Hat en ugy dontottem, h akkor ezt beszuntetjuk, itt az ideje az egyedul elalvasnak. Amikor faradt beteszem a kisagyaba a cumijaval es bekapcsolok ilyen altatozenet. O elkezd hemperegni, ide-oda gurul, majd 10-20percen belul elalszik. Egyelore vegig ott allok, amig altatja magat. Szerintem Te is kezd el az onallo elalvasra szoktatni!
2014. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, koszonom a valaszokat, es a linket is kulon koszonom! :)

Kepzeljetek, az en okos nagylanyom mar masodik napja alszik el egyedul a nagy agyban. Erezte mar O is, hogy ideje lenne, egyem a kis szivet! Akkor ezert volt, az atallas miatt. Elalvas elott tobbszor odabujik mosolyogva piszezni, majd megfordul es alszik. <3

2014. jún. 15. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!