Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Trambulint szeretnék vásárolni...

Trambulint szeretnék vásárolni a nővérem gyerkőceinek. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Mekkora lenne az ideális, ha kb. 2-4 kisgyerek ugrálna benne? És ezek biztonságosak egyáltalán? Mekkorát tudnék hazaszállítani egy kombi személyautóban? Ezeket egyáltalán összetudja szerelni egy átlagos barkácstudással rendelkező férfi?

Mennyi idő kb?

9-6 éves gyerekekről lenne szó amúgy, örülnének neki szerintetek?


Köszönöm


2014. jún. 14. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az a 3 m-es van. Biztonsàgos 3-4 gyereknek is, habár àltalában az èn 2 gyerkõcöm használja. Ami az összerakàst illeti, egyedül össze tudom rakni, habàr nõ vagyok. Az elsõ összerakàs tartott kicsit tovàbb, az idei az kb. 20 perc volt. Elèg hosszú dobozban volt, nem tudom milyen autód van, hogy befèrne e, de szerintem igen, mert keskeny, szóval tudsz rajta fordítani is kicsit. Nagyon jó ajàndèk, a gyerekek imádjàk.
2014. jún. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is 3 méteres, biztonsági hálós van. Ez teljesen biztonságos, nem lehet róla leesni. Egyelőre csak a nagyobb gyerek használja (4 éves) velem vagy az apjával. Még mi is nagyon élvezzük, a gyerek meg egyenesen imádja! :)

Nekünk Peugeot 307-es kombink van, abban simán elfért. És összeszerelni sem bonyolult.

Szerintem tökéletes ajándék, biztos örülnének neki!

2014. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. jún. 15. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!