Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 240 cm-es (tescos) trambulin...

A 240 cm-es (tescos) trambulint tudja használni 2 gyerek is, vagy csak 1 gyereknek való?

Figyelt kérdés
(3 és 5 évesek)
2014. márc. 5. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék! :)


Bocsi, hogy nem tudok válaszolni.

2014. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor várjunk.. hátha valaki válaszol.. :DD
2014. márc. 5. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, az én "válaszom" se az, amire vártok. :)

Trambulint kapnak a lányaink húsvétra, úgyhogy már nézelődtünk. A Decathlonban megnéztük: rá van írva, hogy 90, vagy 150 kg max, ÉS 1 fő.

Megkérdeztem az eladót, azt mondta, hogy természetesen több kisgyerek is használhatja egyszerre.

Viszont: a trambulin függesztésének (rugó) nem mindegy, hogy 1 ember használja (mindig csak egy ponton éri terhelés), vagy több ember használja, akkor is, ha kis súlyúak. Mondta ezt egy gépészmérnök.

Azt hiszem, megkérdezem az ovit. Van egy elég komoly trambulin és egyszerre szokott benne 6-8 gyerek őrjöngeni.

Egy 6 és egy 2 évesem van.

2014. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekunk 240 cm-es trambulinunk van( ugyan nem tescos de gondolom az mindegy )max 150 kg terhelhetosèggel.Tavaly vettuk ès sokszor ugràltam benne vagy èn vagy a pàrom a pàrommal a 3 èves kisfiunkal.Semmi baja.
2014. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi!!

végre valaki aki,akinek van tapasztalata is..! :D

2014. márc. 6. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint èn vagyok ,az utolsò. Most làtom kicsit zavarosan irtam le amit akartam ,de azèrt èrtettètek.
2014. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!