Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név a Vica?

Szerintetek szép név a Vica?

Figyelt kérdés
A leendő keresztlányom ezt a nevet fogja kapni (csak így, hogy Vica, nem Éva + lesz mellé még egy név). Nekem tetszik, viszont egy barátnőmnek meséltem, hogy mi lesz baba neve, ő pedig azt mondta, hogy túl rövid, becézős, komolytalan és csúnya, meg hogy ez egy becenév, és milyen már, hogy magában akarják adni... pedig anyakönyvezhető, és lesz mellé még egy név (Bianka).

2014. jún. 18. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik önmagában is! Mi a Viktória nevű kislányunkat hívjuk Vicának és Vikicának.
2014. jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nálunk V betűs a vezetéknév és most a napokban születik egy Védánk is.
2014. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon szép a Vica! :)


És kedves 2. válaszoló, úristen, a Véda valami gyönyörű!! :D

2014. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szép. Nekem tetszenek a becenevekből alakult önálló nevek, mint Kata, Gergő, és a Vica is nagyon aranyos név. Szerintem vidám, kedves név.
2014. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Általában nem szeretem a becenevekből alakult önállósult neveket, a legtöbbjüket túl komolytalannak találom, legfeljebb kisállatnak tudnám elképzelni. De szerintem a Vica név önmagában is megállja a helyét.
2014. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sokkal szebb lenne, ha Bianka lenne a neve. Ízlés dolga, nekem se Vicaként, se Évaként nem tetszik. Esetleg ha Bianka Éva lenne, úgy talán...
2014. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez becenév. Ilyen formában tuti nem adnám:S Éva nem annyira tetszik, mint név, Vivien szebb, de szerintem az sem az igazi:S Tudok olyat, akinek ha bátyja lánynak született volna, akkor Zita lett volna, de utána meg lány született, és valamiért Éva/ Vica lett belőle; de am Évaként anyakönyveztetve. Zita pl nem tetszene nekik? V ha nem akarsz belefolyni, akkor is okés. Ja, meg amiben van még vi, hát az a Viola meg a Violetta, Viola formában nem tetszik, de Violetta az szerintem nagyon szép.
2014. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*Ja, várjunk, ránéztem a válaszokra, és valamiért csak a Vicára reagáltam, Bianka az szép név, tetszik.
2014. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm hármas! :-)
2014. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*bocsi, mégegy; hogy így már tényleg túl van becézve, mert a Vica az ugye becenév, és a Bianka végén meg ott van a "ka" szóval ez így együtt még sok is lenne tényleg. :S Legalábbis számomra
2014. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!