Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a szülésznői...

Mi a véleményed a szülésznői munkáról, szerinted szép hivatás, vagy semmiképpen nem csinálnád?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép hivatás.
2014. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hivatásnak szép, igen. Család mellett embertelen, 12 óra vagy több, nincs ünnep, nincs hétvége. Ezt is mérlegelni kell (eü másik területén dolgoztam, most teszek meg épp mindent, hogy váltani tudjak más területre, mert a családommal szeretnék lenni).
2014. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szép hivatás, igen. Szülész-nőgyógyász szeretnék lenni, de ha nem jött volna össze az orvosi, ez is benne lett volna a pakliban.
2014. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hivatásnak nagyon szép, nagyon tisztelem aki ilyet bevállal. Én nem csinálnám.
2014. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szép hivatás, de nem csinálnám. Én eleve nem dolgoznék eüben, ettől függetlenül, vagy pont ezért nagyra becsülöm a munkájukat.
2014. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4honapja szultem,de azota ilyen teren szeretnek elhelyezkedni.szerintem szep szakma.bar nekik mar rutin.de milyen jo erzes lehet vilagra segiteni a babakat.
2014. jún. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Én nem dolgoznék ennyi pénzért, amennyit ők kapnak. Főleg nem annyit, hogy 12 órázni kelljen, meg milyen "emberek" szülnek bizonyos térségekben. Azokhoz jó pofát kell vágni meg ilyesmi.


Meg mégiscsak olyan furcsa, hogy kórházban dolgozol, de nem vagy orvos. Olyan érzés lenne, mintha takarítónő lennék egy multinál.


Egyébként ez tényleg hivatás, mert sem emberileg, sem pénzügyileg nincsenek megbecsülve, csak hivatástudatból végezheti valaki, ha csinálja.

2014. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%

Amikor gyermeket segítenek a világra, az mindennél szebb. De amikor abortusznál segédkeznek, az meg rettenetes.

Én ezért nem csinálnám.

2014. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es!

Mennyit kereshetnek szerinted?

2014. jún. 17. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy jó szülésznő , aki privát vállal szüléseket , nagyon jól keresnek. Átlag 40 ezret elkérnek egy szülésért. Biztos heti 1-2 szülésük van. Budapesti tsrifában gondolkodtam.
2014. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!