Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeptemberre vagyok kiírva....

Szeptemberre vagyok kiírva. Nyárra valami kényelmes papucsot vennék. Scholl vagy Batz legyen?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen Scholl. (amúgy tökmindegy)
2014. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mindegy a márka? :) amiben kényelmesen érzed magad. én most vagyok a 9. hónapban és ugyanazt hordom, amit tavaly nyáron, egy 3000 Ft-os kínai papucsot. Eddig is kényelmes volt és most is annak találom.
2014. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
De jó neked, hogy csak ennyi gondod van ...
2014. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy huszonezres scholl szandim, de nem tudom hordani, mert megváltozott a bőröm és a talpa töri a talpamat, a pántja pedig ilyen cérnákból van összerakva, az pedig most vág. A vagabondot teljesen jó még most is.

39+5 hkm

2014. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Menj el egy Wolf boltba, vagy Herbáriába, ott általában mindkettőt árulják. Lépj bele mindkettőbe és utánna dönts.
2014. jún. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4 év után ment tönkre egy tök drága papucsom. 35 hetes kismama vagyok, szerettem volna egy jó minőségűt venni, ami sokáig kiszolgál és kényelmes is. Vettem is egy Riekert, de úgy megszívtam! Megnőtt a lábam széltében-hosszában, kész kínszenvedés abban a papucsban lenni. Pedig muszáj tágítanom. Ráadásul ebben a melegben úgy érzem, megfullad benne a lábam. A Batz papucsok közül egyik fazon sem volt jó.

A legkényelmesebb papucsom egy ezer éves Ipanema flip-flop papucs. :-)

Úgyhogy jól fontold meg, mennyit költesz papucsra. :-)

2014. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ipanema, nekem csak az volt kényelmes terhesség alatt :D

még mindig egyben van, pedig 4 éves.. :D

2014. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!