Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek sok...

Anyukák, szerintetek sok probléma van egy világos színű babakocsival?

Figyelt kérdés
Gyakran kell mosni, könnyen koszolódik? Amit kinéztem kocsit, sajnos csak világos színekben forgalmazzák, ám ezen felül teljesen megfelelne az igényeimnek, ezért hezitálok.
2014. jún. 19. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen koszolódik. Ha városban használod a sok füst és szmog miatt, ha vidéken akkor meg a por miatt. De ha ezeket valahogy kivéded, akkor még mindig ott van az, hogy a gyerek mikor már nagyobbacska összefogdossa, és minden meglátszik rajta. Én nem vennék olyat. Második gyerekemmel használok most babakocsit, eddig 5 babakocsim volt. Én ezt tapasztaltam.
2014. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig nagyon bevállt, igaz még a sport részt csak most fogom elkezdeni használni. A mózes és a hordozó pedig még mindig úgy néz ki, mintha új lenne. (a mózes részt min. heti 5-ször, a hordozót pedig 1-szer használom városban - ja és még nem mostam ki egyiket sem)
2014. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez olyan, mint a fehér cipő. nem véletlenül nem látsz az embereken azt, pedig amúgy divatos és szép. egyszer.:))


ne vegyél világos színű babakocsit, eleve mennek rá a bogarak, meg nagyon könnyen bekoszolódik. Nekünk belvárosi használatra kellett (Bp), így sötétbordó van, mert semmi más nem jöhetett sajna szóba...már gondolkodom, hogy inkább feketét kellett volna.:)

2014. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ettől tartok, annyira bosszantó, hogy van egy babakocsi, ami árban, funkcióiban pont megfelelő, de egy nyamvadt sötét színben nem kapható. Pedig nem lennének nagy igényeim, egy fekete babakocsival is teljesen meg lennék elégedve.
2014. jún. 19. 09:11
 5/6 anonim ***** válasza:
A "nyamvadt sötét színekkel" viszont az a legnagyobb gond hogy nyáron csak úgy szívják magukba a kánikulai meleget és majdhogynem szó szerint megfő bennük a gyerek. Ezért én inkább százszor is kimosom a világos kocsinkat, minthogy szenvedni lássam a gyerekemet.
2014. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk sötét volt, nem volt benne szauna.

Most az esernyős világos és nagyon durván meglátszik rajta minden kis folt. Egyszer beleült a fiam és pf... :S

2014. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!