Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen bb-krémet ajánlotok...

Milyen bb-krémet ajánlotok világos, problémás bőrre?

Figyelt kérdés
Ár mindegy,az is mindegy,hogy internetről lehet rendelni,vagy drogériákban kapható.Az a lényeg,hogy jó legyen.

2013. márc. 30. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
garnier
2013. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én próbáltam a garnier mindkét bb-jét,az elsőt,és a második zsíros bőrre valót is! Mindkettő sötét volt nekem,a világosabb árnyalat is.A fedése végülis jó.Majd max. nyáron! Érdel mások véleménye is!
2013. márc. 30. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

A Garnier se nem világos, se nem jó pattanásos bőrre, mert csak még többet okoz.

Boltiból egyedül az Essence Pureskin ami jó lehet, de az sem extra világos. Bár jól alkalmazkodik a bőrszínhez.

Neten rendelősből ott a Holika, BRTC, Skin79 amik szerintem jók, nekem is megvan mindhárom.

2013. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindegyikre rákerestem,és nagyon jó véleményeket olvastam róla! Most elég nehéz lesz így dönteni! :D
2013. márc. 31. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:

tik már vagytok egy fejek lepontoztok azért mert nekem bevált a garnier és próbáltam ajánlani másoknak is hát komolyan mondom nincsenek szavaim rátok

(1-ső voltam)

2013. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helia D.
2013. ápr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Első! Én nem pontoztalak le! Amúgy meg aki lepontozott,annak valószínűleg nem volt hasznos az infó! Én nem mondom,hogy rossz a Garnier,csak nekem nem vált be!De attól még neked lehet jó!
2013. ápr. 1. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!