Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közöltük a nagypapával a jó...

Közöltük a nagypapával a jó hírt, hogy kisbabánk lesz! Azóta nem szól hozzánk?

Figyelt kérdés
Normális az ilyen ember?Mintha halálhírt közöltünk volna,úgy viselkedik.
2014. jún. 20. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van valami előzménye? Együtt laktok? Ha felnőttek vagytok külön élettel, akkor ne foglalkozzatok vele, majd megszokja, megbékél a gondolattal.
2014. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sokkolta a hir.adjatok idot neki h fel tudja dolgozni.fel fogja persze ha nem 14evesek vagytok.akkor en se jutnek szohoz:-)
2014. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést már egyszer kiírtad, nem? Vagy valami nagyon hasonlót.(vagy csak tegnap volt a mogorva nagypapák világnapja..)


Nem szép dolog, hogy így reagált, de nem lehet tudni, hogy mi van az emberek fejében. Lehet, hogy még túl fiatalnak gondol titeket a szülő szerepre. Nálunk legalábbis ez volt, a nagymamám nem örült a gólyahírnek, azt mondta ne szórakozzunk már vele ... Tudom mit érzel, nekem is rosszul esett, nem is látja túl gyakran a dédunokáját...

2014. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Harmincasok vagyunk:)
2014. jún. 20. 08:25
 5/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Együtt laktok?Nem lehet, hogy valami más miatt nem szól hozzátok?

Én elbeszélgetnék vele, hogy kiderítsem. Mindenesetre nagyon furcsa.

2014. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyám láthatóan nem örült, h megint nagymama lesz, elég szarul esett nekem is. (jó anyagi helyzetben élünk, teljesen külön tőlük, szóval nem a nyakukra szülök) Azóta megszokta a gondolatot, de továbbra is látszik rajta, h azért jobb lenne, ha a húgom szülne és nem én. (Ő a kedvenc, még egy gyereke sincs és 26 éves elmúlt. Az a típus mindkettő, akinél a társadalmi státuszt a férjezettség és a gyerekek száma határozza meg.)
2014. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én sem a nyakára szülök,van saját házam.Fogalmam sincs,mi baja,nem is érdekel,csak rosszul esik.Nem gondoltam volna,hogy valakinek ez lehet rossz hír,hogy bővül a család.
2014. jún. 20. 09:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ugy érzi, hogy a nagypapasag öregiti....
2014. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám elküldött a p...ba mind a három terhességemnél. Hozzáteszem, hogy házas vagyok, külföldön élünk, jó fizetéssel stb. Mostani terhességemet elmondtam neki telefonban. Szerinte én nem akarok dolgozni, rosszabb vagyok mint a cigányok, erre lecsapta a telefont. Azóta nem is keres. Utána felhivtam anyámat , az szintén lecsapta a telefont. Hozzátenném, hogy soha nem voltak jó szülők, anyám elhagyott minket, apám meg ugyan felnevelt, de nem nagyon foglalkozott velünk.


Engem most úgy megbántottak, hogy a kapcsolat tartást minimálisra veszem, én úgy gondolom ez a viselkedés nemhogy az ember lányával, de egy idegennel nem megengedhető.


Kérdező: EZ az én storym. Ne foglalkozz senkivel, annak ellenére, hogy baromi fájó mikor valaki igy reagál. Magamnak szültem a gyerekeket, nulla segitséggel. Ti is megoldjátok.


Nagypapa meg szégyellje magát.

2014. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Többféle oka is lehet annak, ha valaki nem örül az unokának. Mindenképpen elszomorító.

Van egy konkrét ismerősöm, aki most nagymama, annakidején 2 lányt szült, szépen felnevelte őket és most az egyik lányánál jön a 3. gyerek. Majdnem sokkot kaptt. Hetekig nem értettem, miért, aztán megtudtam, annakidején neki is volt 3., sőt 4. terhessége, ezeket elvetette, nem kellett neki 2-nél több. Most meg látja, hogy a lánya különb. A lánya se tervezte a 3.-at, azonban esze ágában sincs elvetetni. A nagymamának szőrnyű lelkiismeretfurdalása van. Ha véletlenül nem tudtam volna ezt meg, abszolút nem tudnám, mi az oka, hogy így kiakadt..

Szóval sokféle oka lehet. Pszichológus kellene, nem pedig az, hogy saját gyermekükkel , unokájukkal bunkózzanak.

2014. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!